Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Adresse:
Kolstadgata 1

Postnummer:
0652 Oslo

E-post:
elev@elev.no

Telefon:
22 99 37 00

Rettighetshenvendelser
rettighet@elev.no

Organisasjonsnummer
981 070 151

 

Alida

Alida D'Agostino

Nestleder

E-post:
alida@elev.no

Telefon:
913 86 220

agathe

Agathe Waage

Leder

E-post:
agathe@elev.no

Telefon:
454 21 290

emil_kvadrat

Emil Røys Reite

Nestleder

E-post:
err@elev.no

Telefon:
469 67 535

Sentralstyret
Fylkesledere
Komiteene
Generalsekretær
Sentralstyret
Per Roppestad Christensen

Sentralstyremedlem

E-post:
per@elev.no
Telefon:
941 81 453

Henriette Pedersen Hauge

Sentralstyremedlem

E-post:
henriette@elev.no
Telefon:
950 30 481

Erik Holden

Sentralstyremedlem

E-post:
erik@elev.no
Telefon:
924 68 019

Marte Osvold

Sentralstyremedlem

E-post:
marte@elev.no
Telefon:
915 81 117

Markus Mistereggen

Sentralstyremedlem

E-post:
markus@elev.no
Telefon:
452 97 587

Fredrick Ian Doak

Sentralstyremedlem

E-post:
fredrick@elev.no
Telefon:
957 71 954

Amalie Uchenna Odu

Sentralstyremedlem

E-post:
amalie@elev.no
Telefon:
413 64 118

Emelie Kjærnli Kristiansen

Sentralstyremedlem

E-post:
emelie@elev.no
Telefon:
469 41 285

Yasir Moa

Sentralstyremedlem

E-post:
yasir@elev.no
Telefon:
415 69 909

Fylkesledere
Elise Slyngstadli

Akershus

E-post:
elise.slyngstadli@elev.no
Telefon:
468 00 930

Marcus Langnes

Aust-Agder

E-post:
marcus.langnes@elev.no
Telefon:
908 12 650

Frida Anine Hagen

Buskerud

E-post:
frida.hagen@elev.no
Telefon:
941 96 898

Felicia Linnes

Finnmark

E-post:
felicia.linnes@elev.no
Telefon:
411 76 110

Kasper Silkoset Syvertsen

Hedmark

E-post:
kasper.syvertsen@elev.no
Telefon:
992 68 616

Sanne Lauritsen Torsvik

Hordaland

E-post:
sanne.torsvik@elev.no
Telefon:
907 95 932

Aurora Stafsnes Håkonsen

Møre og Romsdal

E-post:
aurora.hakonsen@elev.no
Telefon:
905 29 397

Tor Ole Bjerkan

Trønderlag

E-post:
tor.ole.bjerkan@elev.no
Telefon:
988 15 269

Gabriel Kappfjell

Nordland

E-post:
gabriel.kappfjell@elev.no
Telefon:
417 63 313

Mikkel Fæste Klashaugen

Oppland

E-post:
mikkel.klashaugen@elev.no
Telefon:
907 05 217

Edvard Botterli Udnæs

Oslo

E-post:
edvard.udnes@elev.no
Telefon:
955 54 181

Ida Pollestad Brunes

Rogaland

E-post:
ida.pollestad@elev.no
Telefon:
984 70 138

Pernille Nedrebø

Sogn og Fjordane

E-post:
pernille.nedrebo@elev.no

Telefon:
960 16 216

Odin Hovland Stahlsberg

Telemark

E-post:
odin.stahlsberg@elev.no
Telefon:
906 91 787

Eline Svendsen

Troms

E-post:
eline.svendsen@elev.no
Telefon:
412 75 656

Remi Strand

Vest-Agder

E-post:
remi.strand@elev.no
Telefon:
974 62 066

Haakon Lindemann Andressen

Vestfold

E-post:
haakon.andressen@elev.no
Telefon:
978 72 167

Birk Arildssønn Blekken

Østfold

E-post:
birk.blekken@elev.no
Telefon:
959 21 448

Komiteene
Desisjonskomiteen

E-post:
deskom@elev.no

Valgkomiteen

E-post:
valgkom@elev.no

Generalsekretær
Madeleine Fallang

Generalsekretær

E-post:
madeleine@elev.no
Telefon:
954 81 122

Presse