Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Adresse:
Kolstadgata 1

Postnummer:
0652 Oslo

E-post:
elev@elev.no

Telefon:
22 99 37 00

Rettighetshenvendelser
rettighet@elev.no

Organisasjonsnummer
981 070 151

 

NB: Sentralstyret vil ikke være tilgjengelig fra mandag 17. desember til mandag 14. januar grunnet ferieavvikling.

DSC_2467_edit

Alida D'Agostino

Nestleder
(Påtroppende leder)

E-post:
alida@elev.no

Telefon:
913 86 220

DSC_2619_edit

Agathe Waage

Avtroppende leder

E-post:
agathe@elev.no

Telefon:
454 21 290

DSC_2479_edit

Emil Røys Reite

Nestleder

E-post:
err@elev.no

Telefon:
469 67 535

Sentralstyret
Fylkesledere
Komiteene
Generalsekretær
Sentralstyret
Henriette Pedersen Hauge

Sentralstyremedlem

E-post:
henriette@elev.no
Telefon:
950 30 481

Per Roppestad Christensen

Sentralstyremedlem

E-post:
per@elev.no
Telefon:
941 81 453

Marte Osvold

Sentralstyremedlem

E-post:
marte@elev.no
Telefon:
915 81 117

Yasir Moa

Sentralstyremedlem

E-post:
yasir@elev.no
Telefon:
415 69 909

Fredrick Ian Doak

Sentralstyremedlem

E-post:
fredrick@elev.no
Telefon:
957 71 954

Amalie Uchenna Odu

Sentralstyremedlem

E-post:
amalie@elev.no
Telefon:
413 64 118

Emelie Kjærnli Kristiansen

Sentralstyremedlem

E-post:
emelie@elev.no
Telefon:
469 41 285

Markus Mistereggen

Sentralstyremedlem

E-post:
markus@elev.no
Telefon:
452 97 587

Fylkesledere
Simen Vorhaug Yazdan

Akershus

E-post:
simen.vozdan@elev.no
Telefon:
481 43 338

John Victor

Aust-Agder
(Interimstyreleder)

E-post:
john.victor@elev.no
Telefon:
988 45 083

Frida Anine Hagen

Buskerud

E-post:
frida.hagen@elev.no
Telefon:
941 96 898

Harald Onseid

Finnmark

E-post:
felicia.linnes@elev.no
Telefon:
405 57 623

Ronja Haugstad Larsen

Hedmark

E-post:
ronja.larsen@elev.no
Telefon:
413 33 829

Alvilde Hellebø

Hordaland

E-post:
alvilde.hellebo@elev.no
Telefon:
992 25 610

Aslak Berntsen Husby

Møre og Romsdal

E-post:
aslak.husby@elev.no
Telefon:
905 29 397

Gabriel Aaron Normann Bruun

Trøndelag

E-post:
gabriel.bruun@elev.no
Telefon:
465 48 128

Alf Henrik Henriksen

Nordland

E-post:
alf.henriksen@elev.no
Telefon:
902 80 106

Hallstein Søderholm

Oppland

E-post:
hallstein.soderholm@elev.no
Telefon:

Edvard Botterli Udnæs

Oslo

E-post:
edvard.udnes@elev.no
Telefon:
955 54 181

Sondre Undheim Lokøy

Rogaland

E-post:
Sondre.lokoy@elev.no
Telefon:

Sveinung Sandal

Sogn og Fjordane

E-post:
sveinung.sandal@elev.no

Telefon:
482 92 843

Odin Hovland Stahlsberg

Telemark

E-post:
odin.stahlsberg@elev.no
Telefon:
906 91 787

Ísafold Danielsdottir

Troms

E-post:
isafold.danielsdottir@elev.no
Telefon:
920 11 446

Rahman Razai

Vest-Agder

E-post:
rahman.razai@elev.no
Telefon:

Erlend Fredriksen

Vestfold

E-post:
erlend.fredriksen@elev.no
Telefon:
913 56 410

Thomas Bjørge Elton Gundersen

Østfold

E-post:
thomas.gundersen@elev.no
Telefon:
476 73 306

Komiteene
Desisjonskomiteen

E-post:
deskom@elev.no

Valgkomiteen

E-post:
valgkom@elev.no

Generalsekretær
Madeleine Fallang

Generalsekretær

E-post:
madeleine@elev.no
Telefon:
954 81 122

Per Roppestad Christensen

Påtroppende generalsekretær

E-post:
per@elev.no
Telefon:
941 81 453

Presse