Kontakt oss

Elevorganisasjonen har hovedkontor på Frivillighetshuset i Oslo. Her arbeider sentralstyret, sekretariatet og hovedkomitéen til Operasjon Dagsverk.

Telefon: 22 99 37 00
E-post: elev@elev.no
Åpent man-fre 9-16 (stengt 12-13)

Post- og besøksadresse:
Elevorganisasjonen
Kolstadgata 1, 0652 Oslo

Orgnummer: 981 070 151
Faktura sendes til faktura@elev.no

Har du lagt ut for EO og skal søke refusjon? Fyll ut utleggsskjema eller reiseregning.

Henvendelser som gjelder økonomi, faktura, EO-fondet, brudd på retningslinjer og utrygge situasjoner, sendes til generalsekretær på gensek@elev.no. Ring 477 60 081 om det haster.

Presse

Pressen bes kontakte påtroppende leder Madelen Kloster på madelen@elev.no eller 450 76 810.
Finn pressebilder, kontaktinfo til fylkesledere og pressemeldinger her.

Rettighetshjelpen

Henvendelser til Rettighetshjelpen sendes gjennom skjema, på e-post til rettighet@elev.no eller på telefon. Les mer om tilbudet her.

Sentralstyret

Petter glad 2

Petter Andreas Lona

Leder
petter@elev.no
451 16 363

Madelen Kloster, nestleder

Madelen Kloster

Påtroppende leder
madelen@elev.no
450 76 810

Hans Sebastian Bay-Wold, nestleder

Hans Sebastian Bay-Wold

Nestleder
hans@elev.no
400 84 642

Lina Husby Nygård, sentralstyremedlem

Lina Husby Nygård

Sentralstyremedlem
lina@elev.no
400 53 963

Nikolai Sogn, sentralstyremedlem

Nikolai Sogn

Sentralstyremedlem
nikolai@elev.no
934 47 570

Adrian Nikolai Gonaseelan, sentralstyremedlem

Adrian Nikolai Gonaseelan

Sentralstyremedlem
adrian@elev.no
930 00 099

Lars Alvar Senneseth-Stokkebekk, sentralstyremedlem

Lars Alvar Senneseth-Stokkebekk

Sentralstyremedlem
lars@elev.no
959 12 011

Marthea Åhl, sentralstyremedlem

Marthea Åhl

Sentralstyremedlem
marthea@elev.no
907 67 853

Amalie Bloemheuvel Taksdal, sentralstyremedlem

Amalie Bloemheuvel Taksdal

Sentralstyremedlem
amalie@elev.no
955 51 812

Emma Katrin Vanderloock Kleven, sentralstyremedlem

Emma-Katrin Vanderloock Kleven

Sentralstyremedlem
emma@elev.no
416 33 920

Håvard Valstad, sentralstyremedlem

Håvard Valstad

Sentralstyremedlem
havard@elev.no
918 52 941

Tobias

Tobias Dahle

Leder av Operasjon Dagsverk
tobias@od.no
988 85 978

Sekretariatet

Sekretariatet består av generalsekretær og organisasjonssekretærene og har ansvar for daglig drift og økonomi.

Henvendelser om EO-fondet rettes til organisasjonssekretærer. Fakturaspørsmål rettes til Christoffer Lind.

Sebastian Mathisen, generalsekretær

Sebastian Mathisen

Generalsekretær (daglig leder)
sebastian@elev.no
477 60 081

grafiske-element-EOArtboard 104

Christoffer Lind

Økonomisekretær
lind@elev.no

grafiske-element-EOArtboard 104

Ine Knevelsrud

Organisasjonssekretær
knevelsrud@elev.no

grafiske-element-EOArtboard 104

Maria Bakken

Organisasjonssekretær
bakken@elev.no

Komiteer og utvalg

Varslingsutvalget

Varslingsutvalget behandler varslingssaker og brudd på etiske retningslinjer. Ta kontakt dersom du opplever brudd på organisasjonens retningslinjer eller andre ugreie hendelser. Generalsekretær er varslingsinstans.

Landsstyret

Landsstyret er det høyeste organet mellom to elevting, og består av alle landets fylkesledere samt nasjonal leder. De behandler og vedtar strategier, retningslinjer og organisasjonens økonomi.

Kontrollkomiteen

Kontrollkomiteen rapporterer tilbake til landsstyret og Elevtinget om arbeidet til sentralleddet og fylkeslagene, og organisasjonens utvikling.

Valgkomiteen

Valgkomiteen jobber mellom to elevting med å finne kandidater til de sentrale tillitsvervene og innstiller ovenfor Elevtinget.

OD-styret

OD-styret har det overordnede og juridiske ansvaret for organisasjonen Operasjon Dagsverk. OD-styret tar seg av overordnet arbeid.