Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Presse

Presse kan ta kontakt med vår leder, Edvard Botterli Udnæs, på edvard@elev.no pressebilder finner du her.

Kontakt sentralt

Adresse: Kolstadgata 1

Postnummer: 0652 Oslo

Organisasjonsnummer: 981 070 151

E-post: elev@elev.no

Rettighetshjelpen: Kontakt rettighetshjelpen her!

Telefon: 22 99 37 00

Kontortid: man-fre 09.00-12.00 & 13.00-16.00

En trygg organisasjon

For henvendelser angående brudd på etiske retningslinjer, seksuelle overgrep, utrygge situasjoner og lignende, gå til elev.no/trygg.

EO fondet

For spørsmål og henvendelser EO fondet send mail til eofondet@elev.no 

Edvard (1) Nettside

Edvard Botterli Udnæs

Leder

E-post:
edvard@elev.no
Telefon:
955 54 181

Helena (4) Nettside

Helena Lund Blostrupsen

Nestleder

E-post:
helena@elev.no
Telefon:
941 58 672

Sentralstyret og Generalsekretær jobber på Elevorganisasjonens sentrale kontor i Oslo og har ansvar for driften av organisasjonen. Generalsekretær har ansvaret for den daglige driften på kontoret samt ansvar for økonomien vår.

Sentralstyret
Fylkesledere
Sekretariatet
Sentralstyret
Eivind Lotsberg

Sentralstyremedlem
eivind@elev.no
974 28 474

Henrik Vevatne

Sentralstyremedlem
henrik@elev.no
469 20 593

Aslak Berntsen Husby

Sentralstyremedlem
aslak@elev.no
950 95 209

Marie Løviknes

Sentralstyremedlem
marie@elev.no
951 44 705

Mikal Shahim Thorstensen

Sentralstyremedlem
mikal@elev.no
971 15 793

Vera Heide

Sentralstyremedlem
vera@elev.no
480 25 624

Signe Margarete Krüger Birks

Sentralstyremedlem
signe@elev.no
907 16 153

Jens Flakstad Vold

Sentralstyremedlem
jens@elev.no
417 62 328

Hedda Oven Halvorsen

Leder av
Operasjon Dagsverk
hedda@od.no
482 79 570

Fylkesledere
Sebastian Dahl

Agder
sebastian.dahl@elev.no
984 81 003

Maren Rønningen

Innlandet
maren.ronningen@elev.no

Erling Lilleby Jensen

Møre og Romsdal
erling.jensen@elev.no

Ella Reidarsdatter Åland

Fungerende leder – Nordland

Ella.aaland@elev.no

Hana Mulalic

Oslo
hana.mulalic@elev.no
978 38 756

Amalie Bloemheuvel Taksdal

Fungerende leder – Rogaland
amlie.taksdal@elev.no

Johannes Lundvoll

Troms og Finnmark
johannes.lundvoll@elev.no

Alva Mathilde Sunde Gjersøe

Trøndelag
alva.sunde@elev.no

Iver Flyum Bjørlo

Fungerende leder – Vestland
iver.bjorlo@elev.no
480 77 704

Ashna Usman

Fungerende leder – Viken
ashna.usman@elev.no
406 70 848

Mathilde Bu Skjeggestad

Vestfold og Telemark
mathilde.skjeggestad@elev.no
941 46 339

Sekretariatet
Ronja Larsen

Generalsekretær
(Daglig leder)
ronja@elev.no
413 33 829

Helena Mørch

Organisasjonssekretær
morch@elev.no

Marte Mørk

Organisasjonssekretær
mork@elev.no

Forskjellige komiteer og styrer

I tillegg til Sentralstyret og Generalsekretær har vi flere komiteer som er valgt av Elevtinget. Operasjon Dagsverk har også et eget styre valgt av Elevtinget. Les mer om disse her.