Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Presse kan ta kontakt med vår påtroppende leder, Madelen Kloster, på madelen@elev.no eller 450 76 810.

Kontakt sentralt

Adresse: Kolstadgata 1

Postnummer: 0652 Oslo

Organisasjonsnummer: 981 070 151

E-post: elev@elev.no

Rettighetshjelpen: Kontakt rettighetshjelpen her!

Telefon: 22 99 37 00 man-fre 09.00-12.00 & 13.00-16.00

Kontortid: man-fre 09.00-12.00 & 13.00-16.00

En trygg organisasjon

For henvendelser angående brudd på etiske retningslinjer, seksuelle overgrep, utrygge situasjoner og lignende, gå til elev.no/trygg.

EO fondet

For spørsmål og henvendelser om EO fondet send mail til eofondet@elev.no 

Elevtinget

For spørsmål om Elevtinget kontakt Sebastian Mathisen på sebastian@elev.no eller på +47 477 60 081

Madelen Kloster, nestleder

Madelen Kloster

Påtroppende leder

E-post:
madelen@elev.no
Telefon:
450 76 810

Petter Andreas Lona
Leder

Petter Andreas Lona

Leder

E-post:
petter@elev.no
Telefon:
451 16 363

 

Hans Sebastian Bay-Wold, nestleder

Hans Sebastian Bay-Wold

Nestleder

E-post:
hans@elev.no
Telefon:
400 84 642

Sentralstyret og Generalsekretær jobber på Elevorganisasjonens sentrale kontor i Oslo og har ansvar for driften av organisasjonen. Generalsekretær har ansvaret for den daglige driften på kontoret samt ansvar for økonomien vår.

Sentralstyret
Sekretariatet
Sentralstyret
Lina Husby Nygård

Sentralstyremedlem
lina@elev.no
400 53 963

Nikolai Sogn

Sentralstyremedlem
nikolai@elev.no
934 47 570

Adrian Nikolai Gonaseelan

Sentralstyremedlem
adrian@elev.no
930 00 099

Lars Alvar Senneseth-Stokkebekk

Sentralstyremedlem
lars@elev.no
959 12 011

Marthea Åhl

Sentralstyremedlem
marthea@elev.no
907 67 853

Amalie Bloemheuvel Taksdal

Sentralstyremedlem
amalie@elev.no
955 51 812

Emma-Katrin Vanderloock Kleven

Sentralstyremedlem
emma@elev.no
416 33 920

Håvard Valstad

Sentralstyremedlem
havard@elev.no
918 52 941

Tobias Dahle

Leder av
Operasjon Dagsverk
tobias@od.no
988 85 978

Sekretariatet
Sebastian Mathisen

Generalsekretær
(Daglig leder)
sebastian@elev.no
477 60 081

Ine Knevelsrud

Organisasjonssekretær
knevelsrud@elev.no

Maria Bakken

Organisasjonssekretær
bakken@elev.no

Christoffer Lind

Økonomisekretær
lind@elev.no

Forskjellige komiteer og styrer

I tillegg til Sentralstyret og Generalsekretær har vi flere komiteer som er valgt av Elevtinget. Operasjon Dagsverk har også et eget styre valgt av Elevtinget. Les mer om disse her.