På grunn av situasjonen rundt koronaviruset er ikke kontoret vårt bemannet i en perioden fremover, og vi praktiserer hjemmekontor. Vi kan fortsatt nås på kontortelefonen, men skal du ha tak i en av oss er det lettest å ta kontakt direkte. Du finner kontaktinfo til sentralleddet lenger ned på siden.

Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Kontakt sentralt

Adresse: Kolstadgata 1

Postnummer: 0652 Oslo

Organisasjonsnummer: 981 070 151

E-post: elev@elev.no

Rettighetshjelpen: Kontakt rettighetshjelpen her!

Telefon: 22 99 37 00

Kontortid: man-fre 09.00-16.00

Gjelder henvendelsen koronavirus og spørsmål ang. dette knyttet til Elevtinget, ta kontakt med generalsekretær, Per Roppestad Christensen. Tel: 941 81 453. Les mer om dette her.

krisin

Kristin Schultz

Påtroppende leder

E-post:
kristin@elev.no

Telefon:
913 07 230

Pressebilder-10

Alida de Lange D'Agostino

Leder

E-post:
alida@elev.no
Telefon:
913 86 220

Pressebilder-9

Birk Blekken

Nestleder

E-post:
birk@elev.no
Telefon:
959 21 448

Sentralstyret og Generalsekretær jobber på Elevorganisasjonens kontor i Oslo og har ansvar for dritten av organisasjonen. Generalsekretær har ansvaret for den daglige driften på kontoret samt ansvar for økonomien vår.

Sentralstyret
Fylkesledere
Generalsekretær
Sentralstyret
Sander Marken

Sentralstyremedlem
sander@elev.no
917 39 207

Ida Pollestad Brunes

Sentralstyremedlem
ida@elev.no
984 70 138

Jakob Kunze

Sentralstyremedlem
jakob@elev.no
955 28 496

Eline Svendsen

Sentralstyremedlem
eline@elev.no
412 75 656

John Victor Nicacio Pereira

Sentralstyremedlem
john@elev.no
988 45 083

Sara Houge

Sentralstyremedlem
sara@elev.no
480 62 308

Martine Stavå

Sentralstyremedlem
tine@elev.no
481 78 072

Tor Ole Bjerkan

Sentralstyremedlem
toro@elev.no
988 15 269

Ola Nyhus

Fag- og yrkesopplæringsanvarlig
ola@elev.no
954 55 681

Sunniva Maria Roligheten

Leder av
Operasjon Dagsverk
sunniva@od.no
476 67 628

Fylkesledere
Leo Laukvik

Agder
leo.laukvik@elev.no
412 95 725

Frida Anine Hagen

Viken
frida.hagen@elev.no
941 96 898

Harald Onseid

Troms og Finnmark
harald.onseid@elev.no
405 57 623

Ronja Haugstad Larsen

Innlandet
ronja.larsen@elev.no
413 33 829

Signe Birks

Vestland
signe.birks@elev.no
907 16 153

Aslak Berntsen Husby

Møre og Romsdal
aslak.husby@elev.no
950 95 209

Alf Henrik Henriksen

Nordland
alf.henriksen@elev.no
902 80 106

Edvard Botterli Udnæs

Oslo
edvard.udnes@elev.no
955 54 181

Sondre Undheim Lokøy

Rogaland
sondre.lokoy@elev.no
415 90 908

Odin Hovland Stahlsberg

Vestfold og Telemark
odin.stahlsberg@elev.no
906 91 787

Gabriel Aaron Normann Bruun

Trøndelag
gabriel.bruun@elev.no
465 48 128

Generalsekretær
Per Roppestad Christensen

Generalsekretær
(Daglig leder)
per@elev.no
941 81 453

Silje Kroken

Organisasjonssekretær
silje@elev.no

Felix Volpe

Organisasjonssekretær
felix@elev.no

Forskjellige komiteer og styrer

I tillegg til Sentralstyret og Generalsekretær har vi flere komiteer som er valgt av Elevtinget. Operasjon Dagsverk har også et eget styre valgt av Elevtinget. Les mer om disse her.

Forskjellige utvalg

Elevorganisasjonen jobber med mye forskjellig, og i stor grad er det Sentralstyret som utfører dette arbeidet. Men når det skal jobbes med spesifikke områder som yrkesfag eller internasjonalt arbeid, har vi noen ekspertutvalg som bistår. Disse består av personer fra forskjellig deler av organisasjonen, som kan bidra med sin kompetanse innen de forskjellige områdene.