Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Kontakt sentralt

Adresse: Kolstadgata 1

Postnummer: 0652 Oslo

Organisasjonsnummer: 981 070 151

E-post: elev@elev.no

Rettighetshenvendelser: rettighet@elev.no

Telefon: 22 99 37 00

Kontortid: man-fre 09.00-16.00

Pressebilder-7

Kristin Schultz

Nestleder

E-post:
kristin@elev.no

Telefon:
913 07 230

Pressebilder-10

Alida de Lange D'Agostino

Leder

E-post:
alida@elev.no

Telefon:
913 86 220

Pressebilder-9

Birk Blekken

Nestleder

E-post:
birk@elev.no

Telefon:
959 21 448

Sentralstyret
Fylkesledere
Generalsekretær
Sentralstyret
Sander Marken

Sentralstyremedlem

E-post:
sander@elev.no
Telefon:
917 39 207

Ida Pollestad Brunes

Sentralstyremedlem

E-post:
ida@elev.no
Telefon:
984 70 138

Jakob Kunze

Sentralstyremedlem

E-post:
jakob@elev.no
Telefon:
955 28 496

Eline Svendsen

Sentralstyremedlem

E-post:
eline@elev.no
Telefon:
412 75 656

John Victor Nicacio Pereira

Sentralstyremedlem

E-post:
john@elev.no
Telefon:
988 45 083

Sara Houge

Sentralstyremedlem

E-post:
sara@elev.no
Telefon:
480 62 308

Martine Stavå

Sentralstyremedlem

E-post:
tine@elev.no
Telefon:
481 78 072

Tor Ole Bjerkan

Sentralstyremedlem

E-post:
toro@elev.no
Telefon:
988 15 269

Ola Nyhus

Fag- og yrkesopplæringsanvarlig

E-post: 
ola@elev.no
Telefon:
954 55 681

Jens Øygarden Ingebrigtsen

Leder av
Operasjon Dagsverk

E-post: 
jens@od.no
Telefon:
913 77 353

Fylkesledere
Simen Vorhaug Yazdan

Akershus

E-post:
simen.yazdan@elev.no
Telefon:
481 43 338

Leo Laukvik

Aust-Agder

E-post:
leo.laukvik@elev.no
Telefon:
412 95 725

Frida Anine Hagen

Buskerud

E-post:
frida.hagen@elev.no
Telefon:
941 96 898

Harald Onseid

Finnmark

E-post:
harald.onseid@elev.no
Telefon:
405 57 623

Ronja Haugstad Larsen

Hedmark

E-post:
ronja.larsen@elev.no
Telefon:
413 33 829

Alvilde Hellebø

Hordaland

E-post:
alvilde.hellebo@elev.no
Telefon:
992 25 610

Aslak Berntsen Husby

Møre og Romsdal

E-post:
aslak.husby@elev.no
Telefon:
950 95 209

Alf Henrik Henriksen

Nordland

E-post:
alf.henriksen@elev.no
Telefon:
902 80 106

Dana Jouhar

Oppland

E-post:
dana.jouhar@elev.no
Telefon:

Edvard Botterli Udnæs

Oslo

E-post:
edvard.udnes@elev.no
Telefon:
955 54 181

Sondre Undheim Lokøy

Rogaland

E-post:
sondre.lokoy@elev.no
Telefon:
415 90 908

Sveinung Sandal

Sogn og Fjordane

E-post:
sveinung.sandal@elev.no

Telefon:
482 92 843

Odin Hovland Stahlsberg

Telemark

E-post:
odin.stahlsberg@elev.no
Telefon:
906 91 787

Ísafold Danielsdottir

Troms

E-post:
isafold.danielsdottir@elev.no
Telefon:
920 11 446

Gabriel Aaron Normann Bruun

Trøndelag

E-post:
gabriel.bruun@elev.no
Telefon:
465 48 128

Rahman Rezai

Vest-Agder

E-post:
rahman.rezai@elev.no
Telefon: 
456 31 344

Erlend Fredriksen

Vestfold

E-post:
erlend.fredriksen@elev.no
Telefon:
913 56 410

Thomas Bjørge Elton Gundersen

Østfold

E-post:
thomas.gundersen@elev.no
Telefon:
476 73 306

Generalsekretær
Per Roppestad Christensen

Generalsekretær
(Daglig leder)

E-post:
per@elev.no
Telefon:
941 81 453

Silje Kroken

Organisasjonssekretær

E-Post:
silje@elev.no

Felix Volpe

Organisasjonssekretær

E-Post:
felix@elev.no

Forskjellige komiteer og styrer

I tillegg til Sentralstyret og Generalsekretær har vi flere komiteer som er valgt av Elevtinget. Operasjon Dagsverk har også et eget styre valgt av Elevtinget. Les mer om disse her.

Forskjellige utvalg

Elevorganisasjonen jobber med mye forskjellig, og i stor grad er det Sentralstyret som utfører dette arbeidet. Men når det skal jobbes med spesifikke områder som yrkesfag eller internasjonalt arbeid, har vi noen ekspertutvalg som bistår. Disse består av personer fra forskjellig deler av organisasjonen, som kan bidra med sin kompetanse innen de forskjellige områdene.