Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Presse

Presse kan ta kontakt med vår leder, Aslak Berntsen Husby, på aslak@elev.no pressebilder finner du her.

Kontakt sentralt

Adresse: Kolstadgata 1

Postnummer: 0652 Oslo

Organisasjonsnummer: 981 070 151

E-post: elev@elev.no

Rettighetshjelpen: Kontakt rettighetshjelpen her!

Telefon: 22 99 37 00 man-fre 09.00-12.00 & 13.00-16.00

Kontortid: man-fre 09.00-12.00 & 13.00-16.00

En trygg organisasjon

For henvendelser angående brudd på etiske retningslinjer, seksuelle overgrep, utrygge situasjoner og lignende, gå til elev.no/trygg.

EO fondet

For spørsmål og henvendelser EO fondet send mail til eofondet@elev.no 

Petter glad 2

Petter Andreas Lona

Nestleder

E-post:
petter@elev.no
Telefon:
451 16 363

Aslak glad 2

Aslak Berntsen Husby

Leder

E-post:
aslak@elev.no
Telefon:
950 95 209

 

Alva glad 2

Alva Mathilde Sunde Gjersøe

Nestleder

E-post:
alva@elev.no
Telefon:
915 36 252

Sentralstyret og Generalsekretær jobber på Elevorganisasjonens sentrale kontor i Oslo og har ansvar for driften av organisasjonen. Generalsekretær har ansvaret for den daglige driften på kontoret samt ansvar for økonomien vår.

Sentralstyret
Fylkesledere
Sekretariatet
Sentralstyret
Johannes Vangsnes

Sentralstyremedlem
vangsnes@elev.no
980 54 910

Hannah Baarøy

Sentralstyremedlem
hannah@elev.no
965 12 492

Ashna Usman

Sentralstyremedlem
ashna@elev.no
406 70 848

Lucie Myrheim

Sentralstyremedlem
lucie@elev.no
902 77 376

Johannes Lundvoll

Sentralstyremedlem
lundvoll@elev.no
994 79 544

Sebastian Mathisen

Sentralstyremedlem
sebastian@elev.no
477 60 081

Magnhild Beate Orvik

Leder av
Operasjon Dagsverk
magnhild@od.no 
452 75 373

Fylkesledere
Sebastian Dahl

Agder
sebastian.dahl@elev.no
984 81 003

Jade Carolina Hauan

Innlandet
jade.hauan@elev.no
975 18 502

Lina Husby

Møre og Romsdal
lina.husby@elev.no
400 53 963

 

Håvard Valstad

Nordland
haavard.valstad@elev.no

 
Hannah Skare Myklebust

Oslo
hannah.myklebust@elev.no
986 48 648

Sondre Callaerts

Vestfold og Telemark
sondre.callaerts@elev.no

Nils Skjeivik

Rogaland
nils.skjeivik@elev.no
958 49 676

Charles Falke

Troms og Finnmark
charles.falke@elev.no
902 23 810

Marthea Åhl

Trøndelag
marthea.ahl@elev.no
907 97 853

Madelen Kloster

Vestland
madelen.kloster@elev.no
450 76 810‬

Merjem Muratovic

Viken
merjem.muratovic@elev.no
969 07 308

Sekretariatet
Vera Heide

Generalsekretær
(Daglig leder)
vera@elev.no
480 25 624

Ine Knevelsrud

Organisasjonssekretær
knevelsrud@elev.no

Maria Bakken

Organisasjonssekretær
bakken@elev.no

Forskjellige komiteer og styrer

I tillegg til Sentralstyret og Generalsekretær har vi flere komiteer som er valgt av Elevtinget. Operasjon Dagsverk har også et eget styre valgt av Elevtinget. Les mer om disse her.