Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Adresse:
Kolstadgata 1

Postnummer:
0652 Oslo

E-post:
elev@elev.no

Telefon:
22 99 37 00

 

MERK
Elevorganisasjonen vil ikke være tilgjengelig på telefon fra mandag 11. juni til mandag 18. juni grunnet ferieavvikling

Rettighetshenvendelser
rettighet@elev.no

Organisasjonsnummer
981 070 151

 

rahman

Rahman Chaudhry

Leder

E-post:
rahman@elev.no

Telefon:
903 64 993

live

Live Tronstad

Politisk nestleder

E-post:
live@elev.no

Telefon:
412 81 039

Sentralstyret
Fylkesledere
Komiteene
Generalsekretær
Sentralstyret
Philip Gaustad Vogsted

Organisatorisk nestleder

E-post:
philip@elev.no
Telefon:
482 70 671

Sondre Elstad

Sentralstyremedlem

E-post:
sondre@elev.no
Telefon:
480 74 999

Sarah Solheim

Sentralstyremedlem

E-post:
sarah@elev.no
Telefon:
926 99 704

Tord Magnus Dyrkorn

Sentralstyremedlem

E-post:
tord@elev.no
Telefon:
404 56 561

Madeleine Fallang

Sentralstyremedlem

E-post:
madeleine@elev.no
Telefon:
954 81 122

Eivind Yrjan Stamnes

Sentralstyremedlem

E-post:
eivind@elev.no
Telefon:
412 31 941

Randi Nordihus

Sentralstyremedlem

E-post:
randi@elev.no
Telefon:
476 53 680

Molly Gibson

Sentralstyremedlem

E-post:
molly@elev.no
Telefon:
950 09 132

Agathe Waage

Sentralstyremedlem

E-post:
agathe@elev.no
Telefon:
454 21 290

Anna Handal Hellesnes

Sentralstyremedlem

E-post:
anna@elev.no
Telefon:
469 54 881

Fylkesledere
Elise Slyngstadli

Akershus

E-post:
elise.slyngstadli@elev.no
Telefon:
468 00 930

Marcus Langnes

Aust-Agder

E-post:
marcus.langnes@elev.no
Telefon:
908 12 650

Frida Anine Hagen

Buskerud

E-post:
frida.hagen@elev.no
Telefon:
941 96 898

Felicia Linnes

Finnmark

E-post:
felicia.linnes@elev.no
Telefon:
411 76 110

Kasper Silkoset Syvertsen

Hedmark

E-post:
kasper.syvertsen@elev.no
Telefon:
992 68 616

Sanne Lauritsen Torsvik

Hordaland

E-post:
sanne.torsvik@elev.no
Telefon:
907 95 932

Aurora Stafsnes Håkonsen

Møre og Romsdal

E-post:
aurora.hakonsen@elev.no
Telefon:
905 29 397

Tor Ole Bjerkan

Trønderlag

E-post:
tor.ole.bjerkan@elev.no
Telefon:
988 15 269

Gabriel Kappfjell

Nordland

E-post:
gabriel.kappfjell@elev.no
Telefon:
417 63 313

Mikkel Fæste Klashaugen

Oppland

E-post:
mikkel.klashaugen@elev.no
Telefon:
907 05 217

Edvard Botterli Udnæs

Oslo

E-post:
edvard.udnes@elev.no
Telefon:
955 54 181

Ida Pollestad Brunes

Rogaland

E-post:
ida.pollestad@elev.no
Telefon:
984 70 138

Pernille Nedrebø

Sogn og Fjordane

E-post:
pernille.nedreboe@elev.no

Telefon:
960 16 216

Odin Hovland Stahlsberg

Telemark

E-post:
odin.stahlesberg@elev.no
Telefon:
906 91 787

Eline Svendsen

Troms

E-post:
eline.svendsen@elev.no
Telefon:
412 75 656

Remi Strand

Vest-Agder

E-post:
remi.strand@elev.no
Telefon:
974 62 066

Haakon Lindemann Andressen

Vestfold

E-post:
haakon.andressen@elev.no
Telefon:
978 72 167

Birk Arildssønn Blekken

Østfold

E-post:
birk.blekken@elev.no
Telefon:
959 21 448

Komiteene
Desisjonskomiteen

E-post:
deskom@elev.no

Valgkomiteen

E-post:
valgkom@elev.no

Generalsekretær
Ragnhild Bjørkum Vassbotn

Generalsekretær

E-post:
ragnhild@elev.no
Telefon:
991 00 808

Presse