Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Presse

Presse kan ta kontakt med vår påtroppende leder, Aslak Berntsen Husby, på aslak@elev.no pressebilder finner du her.

Kontakt sentralt

Adresse: Kolstadgata 1

Postnummer: 0652 Oslo

Organisasjonsnummer: 981 070 151

E-post: elev@elev.no

Rettighetshjelpen: Kontakt rettighetshjelpen her!

Telefon: 22 99 37 00 man-fre 09.00-12.00 & 13.00-16.00

Kontortid: man-fre 09.00-12.00 & 13.00-16.00

En trygg organisasjon

For henvendelser angående brudd på etiske retningslinjer, seksuelle overgrep, utrygge situasjoner og lignende, gå til elev.no/trygg.

EO fondet

For spørsmål og henvendelser EO fondet send mail til eofondet@elev.no 

Aslak (1) Nettside

Aslak Berntsen Husby

Påtroppende leder

E-post:
aslak@elev.no
Telefon:
950 95 209

Edvard (1) Nettside

Edvard Botterli Udnæs

Leder

E-post:
edvard@elev.no
Telefon:
955 54 181

Helena (4) Nettside

Helena Lund Blostrupsen

Nestleder

E-post:
helena@elev.no
Telefon:
941 58 672

Sentralstyret og Generalsekretær jobber på Elevorganisasjonens sentrale kontor i Oslo og har ansvar for driften av organisasjonen. Generalsekretær har ansvaret for den daglige driften på kontoret samt ansvar for økonomien vår.

Sentralstyret
Fylkesledere
Sekretariatet
Sentralstyret
Eivind Lotsberg

Sentralstyremedlem
eivind@elev.no
974 28 474

Aslak Berntsen Husby

Sentralstyremedlem
aslak@elev.no
950 95 209

Marie Løviknes

Sentralstyremedlem
marie@elev.no
951 44 705

Mikal Shahim Thorstensen

Sentralstyremedlem
mikal@elev.no
971 15 793

Vera Heide

Sentralstyremedlem
vera@elev.no
480 25 624

Signe Margarete Krüger Birks

Sentralstyremedlem
signe@elev.no
907 16 153

Jens Flakstad Vold

Sentralstyremedlem
jens@elev.no
417 62 328

Magnhild Beate Orvik

Leder av
Operasjon Dagsverk
magnhild@od.no 
452 75 373

Fylkesledere
Sebastian Dahl

Agder
sebastian.dahl@elev.no
984 81 003

Jade Carolina Hauan

Innlandet
jade.hauan@elev.no
975 18 502

Mildrid Waagan Iversen

Fungerende leder
Møre og Romsdal
mildrid.iversen@elev.no

Ella Reidarsdatter Åland

Nordland
ella.aaland@elev.no

Hannah Skare Myklebust

Oslo
hannah.myklebust@elev.no
986 48 648

Nils Skjeivik

Rogaland
nils.skjeivik@elev.no
958 49 676

Simen Wingstad

Troms og Finnmark
simen.wingstad@elev.no
450 49 771

Marthea Åhl

Trøndelag
marthea.ahl@elev.no
907 97 853

Madelen Kloster

Vestland
madelen.kloster@elev.no
450 76 810‬

Merjem Muratovic

Viken
merjem.muratovic@elev.no
969 07 308

Mathilde Bu Skjeggestad

Vestfold og Telemark
mathilde.skjeggestad@elev.no
941 46 339

Sekretariatet
Ronja Larsen

Generalsekretær
(Daglig leder)
ronja@elev.no
413 33 829

Ine Knevelsrud

Organisasjonssekretær
knevelsrud@elev.no

Maria Bakken

Organisasjonssekretær
bakken@elev.no

Forskjellige komiteer og styrer

I tillegg til Sentralstyret og Generalsekretær har vi flere komiteer som er valgt av Elevtinget. Operasjon Dagsverk har også et eget styre valgt av Elevtinget. Les mer om disse her.

Har du spørsmål om reise til Elevtinget? Ta kontakt med generalsekretær Ronja på ronja@elev.no