Vestfold og Telemark

Velkommen til Vestfold og Telemark sin side! Vi jobber hardt på for en bedre skole for alle elever i hele Vestfold og Telemark!

Kontakt

Sondre Callaerts, leder
Tlf : 92957188
sondre.callaerts@elev.no
vt@elev.no

IMG_2909

Følg oss på sosiale medier! @elevorgvt

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomitéen
Fylkesstyret
Sondre Callaerts

Leder
sondre.callaerts@elev.no

 
Snorre Bøen Wiik

Økonomiansvarlig
snorre.wiik@elev.no

Magnhild Klakegg

Fylkesstyremedlem
magnhild.klakegg@elev.no

Jasmin Kusainova

Fylkesstyremedlem
jasmin.kusainova@elev.no

Julie Yan Steinhaug

Fylkesstyremedlem
julie.steinhaug@elev.no

Morten Haakmeester

Fylkesstyremedlem
morten.haakmeester@elev.no

Nova Charlotte Kristiansen

Fylkesstyremedlem
nova.kristiansen@elev.no

Valgkomitéen
Valgkomiteen

valgkom.vt@elev.no

Dokumenter

Grunndokumentene vil ligge her om ikke lenge!