Nordland

Velkommen til Elevorganisasjonen i Nordland sin side! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber hver dag for en bedre skolehverdag for elever og lærlinger i hele nordland!

Kontakt

Ella Reidarsdatter Åland, leder
906 36 588
ella.aaland@elev.no
nordland@elev.no

https://elev.no/wp-content/uploads/2019/07/cropped-grafiske-element-EOArtboard-2-1.png

Følg oss på sosiale medier! @elevorgnordland

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomitéen
Fylkesstyret
Ella Reidarsdatter Åland

Leder
ella.aaland@elev.no
906 36 588

Mats Moen Mareliussen

Politisk nestleder
mats.mareliussen@elev.no

Hailie Benedicte Tuven

Organisatorisk nestleder
hailie.tuven@elev.no

Håvard Valstad

Økonomiansvarlig
haavard.valstad@elev.no

Mathilde Sakshaug Martiniussen

Fylkesstyremedlem
mathilde.martiniussen@elev.no

Benjamin Torssønn

Fylkesstyremedlem
benjamin.torssonn@elev.no

Alette Lehne Bergli

Fylkesstyremedlem
alette.bergli@elev.no

Dina Brendeberg

Fylkesstyremedlem
dina.brendberg@elev.no

Aksel Myrvoll

DK-representant
aksel.myrvoll@elev.no

Valgkomitéen
Frida Kristin Johansen

Medlem på 1-års verv

 
Emma-Katrin Vanderloock Kleven

Medlem på 1-års verv

 
Lovepreet Jassal

Medlem på 1-års verv

 

Dokumenter