Møre og Romsdal

Velkommen til Møre og Romsdal sin fylkesside! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skolehverdag for alle elever i vårt fine fylke.

Kontakt

Erling Lilleby Jensen, fungerende leder
973 36 002
erling.jensen@elev.no
mr@elev.no

https://elev.no/wp-content/uploads/2019/07/cropped-grafiske-element-EOArtboard-2-1.png

Følg oss på sosiale medier! @elevorgmr på Facebook og Instagram!

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Fylkesstyret

Erling Lilleby Jensen
Fungerende – Fylkesleder
973 36 002
erling.jensen@elev.no

Mildrid Waagan Iversen
Nestleder
47235599
mildrid.iversen@elev.no

Tor Gjeldnes
Økonomisk ansvarlig
901 53 692
tor.gjeldnes@elev.no

Kornelius Lislegaard
Fylkesstyremedlem
911 70 633
kornelius.lislegaard@elev.no

Lina Husby Nygård
Fylkesstyremedlem
400 53 963
lina.husby@elev.no

Frida Nilsen
Distriktskomiterepresentant
960 42 552
frida.nilsen@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.mr@elev.no

Dokumenter