Møre og Romsdal

Velkommen til Møre og Romsdal sin fylkesside. Her Finner du informasjon om oss, og kommende arrangementer.

Sosiale medier

Følg oss gjerne på sosiale medier for å se hva vi driver med.

Facebook og Instagram:

@elevorgMR

Kontakt
Kontakt

Johannes Dybvik
Fylkesleder
986 50 956
johannes.dybvik@elev.no

Mildrid Waagan Iversen
Nestleder
47235599
mildrid.iversen@elev.no

Erling Lilleby Jensen
Nestleder
973 36 002
erling.jensen@elev.no

Tor Gjeldnes
Økonomisk ansvarlig
901 53 692
tor.gjeldnes@elev.no

Kornelius Lislegaard
Fylkesstyremedlem
911 70 633
kornelius.lislegaard@elev.no

Lina Husby Nygård
Fylkesstyremedlem
400 53 963
lina.nygard@elev.no

Frida Nilsen
Distriktskomiterepresentant
960 42 552
frida.nilsen@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.mr@elev.no

Dokumenter

Her finner du grunndokumentene til fylkeslaget. Hvis du leter etter noe annet, ta kontakt med fylkesleder.