Møre og Romsdal

Velkommen til Møre og Romsdal sin fylkesside! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skolehverdag for alle elever i vårt fine fylke.

Kontakt

Sivert Røymo, leder
941 57 571
sivert.roymo@elev.no
mr@elev.no

CAM03741

Følg oss på sosiale medier! @elevorgmr på Facebook og Instagram!

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomiteen
Fylkesstyret
Sivert Røymo

Leder
941 57 571
sivert.roymo@elev.no

Andrea Haga

Nestleder
andrea.haga@elev.no

 
Jenny Varpe

Nestleder
jenny.varpe@elev.no

 

Natalie Olsen Marken

Økonomiansvarlig
natalie.marken@elev.no

Kristina Furnes Viera

Fylkesstyremedlem
kristina.viera@elev.no

 
Alise Helland

Fylkesstyremedlem
alise.helland@elev.no

 
Sigrid Rypdal Gjul

Fylkesstyremedlem
sigrid.gjul@elev.no

 
Valgkomiteen
Valgkomiteen

valgkom.mr@elev.no

Mildrid Iversen

2 Årsverv

Sebastian Dahl

1 årsverv
sebastian.dahl@elev.no

Erling Lilleby Jensen

1 års verv
erling.jensen@elev.no

Dokumenter