Agder

Velkommen til fylkessiden til Agder! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skole for alle elever og lærlinger i hele Agder!

Kontakt

Sarah Trondsen, leder
sarah.trondsen@elev.no
agder@elev.no

sarah trondsen

Følg oss på sosiale medier! @elevorgagder på Facebook og Instagram!

Fylkesstyret
Valgkomitéen
Fylkesstyret
Sarah Alice Oudalstøl Trondsen

Fylkesstyreleder
98129897
sarah.trondsen@elev.no

Sebastian Dahl

Nestleder
sebastian.dahl@elev.no

Tea Frøyland

Nestleder
tea.froyland@elev.no

Anne Helene Mellingen

Økonomiansvarlig
anne.mellingen@elev.no

Idun Rasmussen

Fylkesstyremedlem
idun.rasmussen@elev.no

Frida Mans

Fylkesstyremedlem
frida.mans@elev.no

Erza Malici

DK-representant
erza.malici@elev.no

 
Valgkomitéen
Valgkomitéen

valgkom.agder@elev.no

Mikal Shahim Thorstensen

mikal@elev.no

Rahman Rezai

rahman.rezai@elev.no