Agder

Velkommen til fylkessiden til Agder! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skole for alle elever og lærlinger i hele Agder!

Kontakt

Sebastian Dahl, leder
984 81 003
sebatian.dahl@elev.no
agder@elev.no

https://elev.no/wp-content/uploads/2019/07/cropped-grafiske-element-EOArtboard-2-1.png

Følg oss på sosiale medier! @elevorgagder på Facebook og Instagram!

Fylkesstyret
Valgkomitéen
Fylkesstyret
Sebastian Dahl

Fylkesleder
sebastian.dahl@elev.no
984 81 003

Casper Nordgård

Nestleder
casper.nordgard@elev.no

Tea Frøyland

Nestleder
tea.froyland@elev.no

Anne Helene Mellingen

Økonomiansvarlig
anne.mellingen@elev.no

Joel Nziza

Fylkesstyremedlem
joel.nziza@elev.no

Aria Marwah Barna

Fylkesstyremedlem
aria.barna@elev.no

Sarah Alice Oudalstøl Trondsen

Fylkesstyremedlem
sarah.trondsen@elev.no

Frida Grimestad Udøy

Fylkesstyremedlem
frida.udoy@elev.no

Leorena Rabushaj

Fylkesstyremedlem
leorena.r@elev.no

Valgkomitéen
Valgkomitéen

valgkom.agder@elev.no