Vestland

Dette er fylkessiden til Vestland! Vi har ett engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skolehverdag for alle elever i Vestland!

Kontakt

Iver Flyum-Bjørlo, fungerende leder
480 77 704
iver.bjorlo@elev.no
vestland@elev.no

Iver

Følg oss på sosiale medier! @elevorgvestland på Facebook og Instagram!

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Fylkesstyret
Iver Flyum-Bjørlo

Fungerende leder
iver.bjorlo@elev.no
480 77 704

Lina Tonheim

Nestleder
lina.tonheim@elev.no

Madelen Kloster

Nestleder
madelen.kloster@elev.no

Lars Senneseth.Stokkebekk

Økonomiansvarlig
lars.senneseth-stokkebekk@elev.no

Leah-Rebecka Hekland

Medieansvarlig
leah-rebecka.hekland@elev.no

Lola Birkenes

Fylkesstyremedlem
lola.birkenes@elev.no

Thea Moen Flølo

Fylkesstyremedlem
thea.flolo@elev.no

Elisabeth Førde

DK-rep.
elisabeth.forde@od.no

Edi Galane

Fylkesstyremedlem
edi.galane@elev.no

Dokumenter