Vestland

Dette er fylkessiden til Vestland! Vi har ett engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skolehverdag for alle elever i Vestland!

Kontakt

Madelen Kloster, leder
450 76 810‬
madelen.kloster@elev.no
vestland@elev.no

madelen.leder

Følg oss på sosiale medier! @elevorgvestland på Facebook og Instagram!

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomitéen
Fylkesstyret
Madelen Kloster

Leder
madelen.kloster@elev.no
450 76 810‬

Lars Senneseth-Stokkebekk

Nestleder
lars.senneseth-stokkebekk@elev.no

Hans-Sebastian Bay-Wold

Fylkesstyremedlem
hans.bay-wold@elev.no

Edi Galane

Fylkesstyremedlem
edi.galane@elev.no

Elisabeth Førde

Distriktskomiteerepresentant

elisabeth.forde@elev.no

Valgkomitéen
Lina Hågøy Tonheim

Et-års verv

lina.tonheim@elev.no

Dokumenter