Medlemskoler i Vestfold og Telemark

Bamble videregående skole, avd. Croftholmen
Bamble videregående skole, avd. Grasmyr
Bø ungdomsskole
Bø vidaregåande skule
Færder videregående skole
Herre skole
Hedrum ungdomsskole
Hjalmar Johansen videregående skole
Holmestrand videregående skole
Kongerød ungdomsskole
Kragerø videregående skole
Mæla ungdomsskole
Nome videregående skole, avd. Lunde
Nome videregående skole, avd. Søve
Notodden videregående skole
Revetal ungdomsskole
Rjukan videregående skole
Skien videregående skole
Skogmo videregående skole
Steinerskolen i Vestfold - Grunnskolen på Nøtterøy
Steinerskolen i Vestfold - Slottsfjellet videregående
Stiftelsen Toppidrettsgymnaset i Telemark
Tjodalyng skole
Vest-Telemark videregående skole, avd. Dalen
Vest-Telemark videregående skole, avd. Seljord

Finner du ikke din skole, og mener at den burde bli medlem i Elevorganisasjonen? Send en e-post til Tor Ole i Sentralstyret på toro@elev.no så vil han gjerne hjelpe deg!

Finn din kontaktperson

Maria Kvilekval Olsen - maria.olsen@elev.no

Bamble videregående skole, avd. Chroftholmen
Bamble videregående skole, avd. Grasmyr
Vest-Telemark videregående skole, avd. Dalen
Vest-Telemark videregående skole, avd. Seljord

Juni Haustveit Vøllestad - juni.vollestad@elev.no

Bø videregående skole
Bø ungdomsskole
Skogmo videregående skole

Odin Hovland Stahlsberg - odin.stahlsberg@elev.no

Herre skole

Nicolai Næss-Kjennvold - nicolai.kjennvold@elev.no

Hjalmar Johansen videregående skole
Kongerød ungdomsskole
Revetal ungdomsskole

Silje Nilsen - silje.nilsen@elev.no

Mæla ungdomsskole
Notodden videregående skole
Rjukan videregående skole
Stiftelsen Toppidrettsgymnaset i Telemark

Kristine Gonsholt - kristine.gonsholt@elev.no

Nome videregående skole, avd. Lunde
Nome videregående skole, avd. Søve
Skien videregående skole

Emma Sandnes - emma.sandnes@elev.no

Tjodalyng ungdomsskole
Hedrum ungdomsskole
Holmestrand videregående skole

Erlend Fredriksen - erlend.fredriksen@elev.no

Steinerskolen - Slottsfjellet videregående
Steinerskolen - Grunnskolen på Nøtterøy
Færder videregående skole