Rogaland

Velkommen til Rogaland sin fylkesside! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skole på elevenes premisser i Rogaland!

Kontakt

Nils Skjeivik, leder
958 49 676
nils.skjeivik@elev.no
rogaland@elev.no

Nils Skjevik, Fylkesleder i Rogaland

Følg oss på sosiale medier! @elevorgrogaland

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomitéen
Fylkesstyret
Nils Skjeivik

Leder
nils.skjeivik@elev.no
958 49 676

Eli-Maria Marås

Nestleder
eli.maras@elev.no

Casper Lye Clausen

Økonomiansvarlig
casper.clausen@elev.no

Edrinn Brahimi

FYO-ansvarlig
edrinn.brahimi@elev.no

Pernille Paulsen

Fylkesstyremedlem
pernille.paulsen@elev.no

Eli Bertelsen

Fylkesstyremedlem
eli.bertelsen@elev.no

Vilja Jonsdotter Heilmann

Fylkesstyremedlem
vilja.heilmann@elev.no

Oda Mjåtveit Ellertsen

Fylkesstyremedlem
oda.ellertsen@elev.no

Alva Steen Dokka

Fylkesstyremedlem
alva.dokka@elev.no

Valgkomitéen
Jon Peder Nyeng

jon.nyeng@elev.no

Olav Johan Solhaug

olav.solhaug@elev.no

Iben Linnéa Braut Ueland

iben.ueland@elev.no

Elise Haugsvær

elise.haugsvaer@elev.no

Orzuniso Zakirova

orzuniso.zakirova@elev.no

Dokumenter