Rogaland

Velkommen til Rogaland sin fylkesside.

Sosiale medier

Følg oss gjerne på sosiale medier for å se hva vi driver med.

Facebook og Instagram:

@elevorgRogaland

Kontakt
Kontakt

Sondre Undheim Lokøy
Leder
E-post:
sondre.lokoy@elev.no
415 90 908

Vanessa Linjord
Politisk Nestleder
E-post:
vanessa.linjord@elev.no

Hanne Andersen
Organisatorisk Nestleder
E-post:
hanne.andersen@elev.no

Rasmus Grødeland
Økonomisk Ansvarlg
E-post:
rasmus.grødeland@elev.no

Julie Matre Stople
FYO-ansvarlig
E-post:
julie.stople@elev.no

Eva Scharpf
Fylkesstyemedlem
E-post:
eva.scharpf@elev.no

Celine Refsland Reme
Fylkesstyemedlem
E-post:
celine.reme@elev.no

Luca Krijger
Fylkesstyemedlem
E-post:
luca.krijger@elev.no

Emma Pernille Sørstrøm-Johansen
DK-Representant
E-post:
emma.johansen@elev.no

Fylkeslaget
E-post:
rogaland@elev.no