Rogaland

Velkommen til Rogaland sin fylkesside! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skole på elevenes premisser i Rogaland!

Kontakt

Nils Skjeivik, leder
958 49 676
nils.skjeivik@elev.no
rogaland@elev.no

Nils crop

Følg oss på sosiale medier! @elevorgrogaland

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Fylkesstyret
Nils Skjeivik

Leder
nils.skjeivik@elev.no
958 49 676

Elinur Kocagüzel

Organisatorisk nestleder
elinur.kocaguzel@elev.no

Lauge Jensen

Økonomiansvarlig
lauge.jensen@elev.no

Pernille Paulsen

FYO-ansvarlig
pernille.paulsen@elev.no

Maya Waldeland

Fylkesstyremedlem
maya.waldeland@elev.no

Sofie Andersen

Fylkesstyremedlem
sofie.andersen@elev.no

Dokumenter