Rogaland

Velkommen til Rogaland sin fylkesside! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en bedre skole på elevenes premisser i Rogaland!

Rogaland 2122 (Large)

Kontakt

Amalie Taksdal, fungerende leder
955 51 812
amalie.taksdal@elev.no
rogaland@elev.no

Amalie 2 crop

Følg oss på sosiale medier! @elevorgrogaland

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Fylkesstyret
Amalie Bloemheuvel Taksdal

Fungerende Leder
amalie.taksdal@elev.no
955 51 812

Johannes Skjærpe Tyler

Politisk nestleder
johannes.tyler@elev.no

Jenny Tangen

Organisatorisk nestleder
jenny.tangen@elev.no

Nils Skjeivik

Økonomisk ansvarlg
nils.skjeivik@elev.no
958 49 676

Thora Berglind Hannesdòttir

Fag- og yrkesopplæringansvarlig
thora.hannesdottir@elev.no

Amalie Thingbø

Fylkesstyemedlem
amalie.thingbo@elev.no
458 44 208

Juliane Jensen

Fylkesstyemedlem
juliane.jensen@elev.no
469 39 008

Sunniva Randen

Fylkesstyemedlem
sunniva.randen@elev.no
942 57 416

Elinur Kocagüzel

Fylkesstyremedlem
elinur.kocaguzel@elev.no

Emma Pernille Sørstrøm-Johansen

DK-Representant
E-post:
emma.johansen@elev.no

Dokumenter