Oslo

Elever er mer enn tall

Lokallag

I Elevorganisasjonen i Oslo er det tre lokallag.

Dokumenter

Her finner du grunndokumentene til fylkeslaget. Hvis du leter etter noe annet, ta kontakt med fylkesleder.

Fylkesstyret
Valgkomiteen
Distriktskomiteen
Fylkesstyret

Hana Mulalic
Fylkesleder
Tlf.: 978 38 756
E-post: 
hana.mulalic@elev.no

Helene Kristine Blystad
Nestleder
Tlf.: 928 39 227
E-post: 
helene.blystad@elev.no

Eivind Lotsberg
Nestleder
Tlf.: 974 28 474
E-post: 
eivind.lotsberg@elev.no

Nora Havstein Håpnes
Økonomiansvarlig
Tlf.: 416 25 500
E-post: 
nora.hapnes@elev.no

Josefine Gløersen
Medieansvarlig
Tlf.: 479 46 374
E-post: 
josefine.gloersen@elev.no

Eduardo Mezzanotti-Camerini
Fylkesstyremedlem
Tlf.: 934 61 646
E-post:
eduardo.camerini@elev.no

Hannah Skare Myklebust
Fylkesstyremedlem
Tlf.: 986 48 648
E-post:
hannah.myklebust@elev.no

Jon Aga
Fylkesstyremedlem
Tlf.: 461 60 070
E-post:
jon.aga@elev.no

Aurora Mittun Kvilekval
Fylkesstyremedlem
Tlf.: 406 59 511
E-post: 
aurora.kvilekval@elev.no

Sara Græsdal
Fylkesstyremedlem
Tlf.: 988 68 067
E-post:
sara.graesdal@elev.no

Cathinka Maisey
Fylkesstyremedlem
Tlf.: 401 70 961
E-post:
cathinka.maisey@elev.no

Valgkomiteen

Valgkomiteen
E-post: 
valgkom.oslo@elev.no

Edvard Botterli Udnæs
Valgkomitemedlem
Tlf.: 955 54 181
E-post: 
edvard.udnes@elev.no

Jens Flakstad Vold
Valgkomitemedlem
Tlf.: 417 62 328
E-post: 
jens.vold@elev.no

Lykke Winter-Bay
Valgkomitemedlem
Tlf.: 976 44 505
E-post: 
lykke@elev.no

Distriktskomiteen

Vilja Krokann Teksum
Distriktskomiteleder
Tlf.: 417 63 441

Følg oss på sosiale medier!

@elevorgoslo 
facebook og instagram