Oslo

Vi er Elevorganisasjonen i Oslo som jobber for verdens beste skole! Vi har et fylkesstyre og tre engasjerte lokallag i Oslo vest, sentrum og øst.

Lokallag

Kontakt

Hannah Skare Myklebust, fungerende leder
986 48 648
hannah.myklebust@elev.no
oslo@elev.no

Hannah som smiler

Følg oss på sosiale medier! @elevorgoslo på instagram og facebook

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomiteen
Distriktskomiteen
Fylkesstyret

Hannah Skare Myklebust
Fungerende leder
Tlf.: 986 48 648
E-post:
hannah.myklebust@elev.no

Aurora Mittun Kvilekval
Nestleder
Tlf.: 406 59 511
E-post: 
aurora.kvilekval@elev.no

Nikolai Sogn
Økonomiansvarlig
E-post: 
nikolai.sogn@elev.no

Cathinka Maisey
Fylkesstyremedlem
Tlf.: 401 70 961
E-post:
cathinka.maisey@elev.no

Hiyab Fshaye
Fylkesstyremedlem
E-post:
hiyab.fshaye@elev.no

Hulda Josephine Hein-Gutierrez
Fylkesstyremedlem
E-post:
hulda.hein-gutierrez@elev.no

Mai Østby
Fylkesstyremedlem
E-post:
mai.ostby@elev.no

Tuula Hollerud
Fylkesstyremedlem
E-post:
tuula.hollerud@elev.no

Aleksander Nawracala
Fylkesstyremedlem
E-post:
aleksander.nawracala@elev.no

Martine Svendsen
Distriktskomiterepresentant
E-post:
martine.svendsen@elev.no

Valgkomiteen

Valgkomiteen
E-post: 
valgkom.oslo@elev.no

Jon Aga
Valgkomitemedlem
E-post:
jon.aga@elev.no

Nora Håpnes
Valgkomitemedlem
E-post: 
nora.hapnes@elev.no

Helene Blystad
Valgkomitemedlem
E-post: 
helene.blystad@elev.no

Eduardo Mezzanotti Camerini
Valgkomitemedlem
E-post:
eduardo.camerini@elev.no

Distriktskomiteen

Vilja Krokann Teksum
Distriktskomiteleder
Tlf.: 417 63 441

Dokumenter