Alstad ungdomsskole
Andøy videregående skole
Aust-Lofoten videregående skole
Ballangen barne- og ungdomsskole
Bodin videregående skole og Maritime fagskole
Bodø videregående skole
Brønnøysund videregående skole
Båsmo ungdomsskole
Enga skole
Fauske videregående skole, avd. Vestmyra
Fauske videregående skole, avd. Melbu
Fauske videregående skole, avd. Stokmarknes
Henningsvær ungdomsskole
Hilstad barne- og ungdomsskole
Hunstad ungdomsskole
Husøy skole
Herøy skole
Inndyr skole
Kabelvåg ungdomsskole
Knut Hamsun videregående skole, vad. Joarkkaskåvllå og Steigen
Korgen sentralskole
Kristen videregående skole Nordland
Lærlingrådet i Nordland
Løpsmark skole
Melbu skole
Meløy videregående skole, avd. Glomfyr
Meløy videregående skole, avd. Inndyr
Meløy videregående skole, avd. Ørnes
Rana ungdomsskole
Mosjøen videregående skole, avd. Kippermoen
Mosjøen videregående skole, avd. Marka
Mosjøen videregående skole, avd. Sentrum
Narvik videregående skole, avd. Frydenlund
Narvik videregående skole, avd. Oscarborg
Narvik videregående skole, avd. Solhaugen
Polarsirkelen videregående skole
Rønvik skole
Saltdal videregående skole
Sandnessjøen videregående skole
Sortland videregående skole, avd. Kleiva, Sortland og Øksnes
Strønstad skole
Svolvær skole
Tverlandet skole
Utskarpen barne- og ungdomsskole
Vega barne- og ungdomsskole
Vest-Lofoten videregående skole
Vik skole
Ørnes skole

Finner du ikke din skole, og mener at den burde bli medlem i Elevorganisasjonen? Send en e-post til fylkesleder Alf Henrik på alf.henriksen@elev.no så vil han gjerne hjelpe deg!

 

Finn din kontaktperson

Alf Henrik Henriksen - alf.henriksen@elev.no

Narvik videregående skole, avdeling Frydenlund
Narvik videregående skole, avdeling Oscarborg
Narvik videregående skole,avdeling Solhaugen

Eila Marèt Eira - eila.maret@elev.no

Kristen videregående skole Nesna
Sandnessjøen videregående skole
Ballangen barne- og ungdomsskole

Håvard Møller Schølberg - havard.moller@elev.no

Brønnøysund videregående skole
Husøy skole
Vega barne- og ungdomsskole

Ihne Lysvold - ihne.lysvold@elev.no

Andøy videregående skole
Knut Hamsun videregående skole, avdeling Oppeid og Leinesfjord
Henningsvær skole
Kabelvåg ungdomsskole
Svolvær skole

Lovepreet Jassal - lovepreet.jassal@elev.no

Meløy videregående skole, avdeling Glomfjord
Meløy videregående skole, avdeling Inndyr
Meløy videregående skole, avdeling Ørnes
Løpsmark skole

Lukas Ivarrud - lukas.ivarrud@elev.no

Saltdal videregående skole
Vest-Lofoten videregående skole
Korgen sentralskole
Utskarpen barne-og ungdomsskole

Malik Salahudeen - malik.salahudeen@elev.no

Aust-Lofoten videregående skole
Sortland videregående skole, avdeling Kleiva, Sortland og Øksnes
Melbu skole
Ørnes skole

Miriam Mælen - miriam.melen@elev.no

Bodø videregående skole
Hunstad ungdomsskole

Peder Kachel Nordland - peder.nordland@elev.no

Bodin videregående skole
Inndyr skole
Rønvik skole
Strønstad skole

Renate Børstad Jakobsen - renate.jakobsen@elev.no

Fauske videregående skole, avdeling Søbbesva
Fauske videregående skole, avdeling Vestmyra
Alstad ungdomsskole
Hilstad barne- og ungdomsskole
Tverlandet skole

Rikke Lien - rikke.lien@elev.no

Mosjøen videregående skole, avdeling Kippermoen
Mosjøen videregående skole, avdeling Sentrum

Tina Fjelldal Johnsen - tina.johnsen@elev.no

Polarsirkelen videregående skole, avdeling Mjølan
Herøy skole
Vik skole

Tuva Marken - tuva.marken@elev.no

Hadsel videregående skole, avdeling Melbu
Hadsel videregående skole, avdeling Stokmarknes
Mosjøen videregående skole, avdeling Marka
Rana ungdomsskole