Hvem har anssvar for din skole?

Ansvarsskole fordelt på Fylkesstyremedlemmene:

Gunilla Danielsen - gunilla.danielsen@elev.no

Aust-Lofoten VGS

Sortland VGS, avd. Kleiva, Sortland og Øksnes

Husøy skole

Ella Åland - ella.aaland@elev.no

Henningsvær skole

Melbu skole

Strønstad skole

Vilja Getz - Vilja.getz@elev.no

Vest-Lofoten VGS

Kabelvåg ungdomsskole

Svolvær skole

Håvard Valstad - haavard.valstad@elev.no

Hadsel VGS, avd. Melbu

Hadsel VGS, avd. Stokmarknes

Narvik VGS, avd. Frydenlund

Narvik VGS, avd. Oscarsborg

Narvik VGS, avd. Solhaugen

Enga skole

Frida Johansen - frida.johansen@elev.no

Brønnøysund VGS

Kristen Videregående skole Nesna

Meløy VGS, avd. Glomfjord

Meløy VGS, avd. Ørnes

Vik skole

Ada Slettvoll - ada.slettvold@elev.no

Andøy VGS

Båsmo ungdomsskole

Korgen sentralskole

Utskarpen barne- og ungdomsskole

Vega Barne- og ungdomsskole

Timo Svendsgård - timo.svendsgaard@elev.no

Fauske VGS, avd. Vestmyra

Knut Hamsun VGS, avd. Oppeid og Leinesfjord

Meløy VGS, avd. Inndyr

Saltdal VGS

Ørnes skole

Vida Olafsen - Vida.olafsen@elev.no

Ballangen barne- og ungdomsskole

Herøy skole

Inndyr Skole

Mosjøen VGS, avd. Marka

Polarsirkelen VGS

Rana ungdomsskole

Emma Kleven - emma.kleven@elev.no

Alstad ungdomsskole

Fauske VGS, avd. Søbbesva

Hunstad ungdomsskole

Løpsmark skole

Lærlingerådet i Nordland

Peder Kachel Nordland - peder.kachel@elev.no

Bodin VGS

Bodø VGS

Hilstad barne- og ungdomsskole

Rønvik skole

Tverlandet skole

Tormod Mørsvik - Tormod.morsvik@elev.no

Hemnes Sentral Skole

Kippermoen ungdomsskole

Mosjøen VGS, avd. Kippermoen

Mosjøen VGS, avd. Sentrum

Sandnessjøen VGS

 

Finer du ikke din skole, og mener at den burde bli medlem i Elevorganisasjonen? Send en e-post til fungerende fylkesleder Gunilla på

gunilla.danielsen@elev.no