Hvem har anssvar for din skole?

Ansvarsskole fordelt på Fylkesstyremedlemmene:

Gunilla Leirfall Danielsen - gunilla.danielsen@elev.no

Aust-Lofoten vgs.

Vest-Lofoten vgs.

Enga

Husøy

Peder Kachel Nordland - peder.kachel@elev.no

Bodin vgs.

Bodø vgs.

Fauske VGS, avd. Søbbesva

Knut Hamsun vgs.

Meløy vgs avd Glomfjord

Meløy vgs avd. Inndyr

Meløy vgs. avd. Ørnes

Hilstad barne- og ungdommskole

Rønvik skole

Tverlandet skole

Vilja Linchausen Getz - vilja.getz@elev.no

Hadsel VGS avd. Melbu

Hadsel vgs. avd. Stokmarknes

Sortland VGS.

Ballangen barne og ungdomsskole

Hennigsvær

Kabelvåg

Melbu skole

Svolvær skole

Vida Gjeldsten Olafsen - vida.olafsen@elev.no

Mosjøen vgs. avd. Marka

Mosjøen vgs. Kippermoen

Mosjøen vgs. avd. Sentrum

Polarsirkelen vgs.

Herøy skole

Utskarpen barne- og ungdomsskole

Ørnes skole

Ada Dahlberg Slettvoll - ada.slettvoll@elev.no

Andøya vgs.

Brønnøy vgs.

Kristen videregående skole Nesna

Narvik vgs avd. Frydenlund

Narvik VGS avd. Oscarsborg

Narvik VGS. avd. Solhaugen

Korgen sentralskole

Tormod Andreas Mørsvik - tormod.morsvik@elev.no

Sandessjøen VGS

Båsmo ungdomsskole

Kippemoen usk

Rana usk

Strønstad skole

Vega barne og usk

Vik skole

Emma-Katrin Vanderloock Kleven - emma.kleven@elev.no

Fauske VGS avd. Vestmyra

Saltdal vgs.

Alstad usk

Hunstad usk

Inndyr skole

Løpsmarka skole

Lærlingerådet

 

Finer du ikke din skole, og mener at den burde bli medlem i Elevorganisasjonen? Send en e-post til fungerende fylkesleder Gunilla på

gunilla.daielsen@elev.no