Medlemskoler i Møre og Romsdal

Atlanten videregående skole
Blindheim ungdomsskole
Borgund vidaregåande skule
Fagerlia vidaregåande skule
Fræna videregående skole
Gjermundnes vidaregåande skule
Haram vidaregåande skule
Herøy videregående skole
Kolvikbakken ungdomsskole
Kristiansund videregående skole
Molde videregående skole
Myklebust skole
Romsdal videregående skole
Skarbøvik ungdomsskole
Spjelkavik videregående skole
Stranda vidaregåande skule
Sunndal ungdomsskole
Sunndal vidaregåande skule
Surnadal vidaregåande skule
Sykkylven vidaregåande skule
Tingvoll vidaregåande skule
Ulstein vidaregåande skule
Volda vidaregåande skule
Ørsta vidaregåande skule
Åfarnes barne- og ungdomsskole
Ålesund videregående skole, avd. Latinskolen
Ålesund videregående skole, avd. Volsdalsberga

Finner du ikke din skole, og mener at den burde bli medlem i Elevorganisasjonen? Send en e-post til fylkesleder Aslak på aslak.husby@elev.no så vil han gjerne hjelpe deg!

Finn din kontaktperson!

Aslak Berntsen Husby - aslak.husby@elev.no

Sunndal ungdomsskole

Eric-Andreas Tepohe Svebakk - eric.svebakk@elev.no

Volda vidaregåande skule
Sykkylven vidaregåande skule

Håvard Bævre Ellingsgård - mailto:havard.ellingsgard@elev.no

Atlanten videregående skole
Ålesund videregående skole, avd. Latinskolen
Ålesund videregående skole, avd. Volsdalsberga

Erling Lilleby Jensen - erling.jensen@elev.no

Romsdal videregående skole
Åfarnes ungdomsskole

Adrian Fjærvoll Hustad - adrian.hustad@elev.no

Fagerlia videregående skole
Skarbøvik ungdomsskole
Spjelkavik videregående skole

Amalie Munthe Vassbotn - amalie.vassbotn@elev.no

Ulstein vidaregåande skule
Myklebust skole
Stranda vidaregåande skule
Ørsta vidaregåande skule

Isak Dale - isak.dale@elev.no

Molde videregående skole
Sunndal videregående skole
Tingvoll vidaregåande skule

Mildrid Waagan Iversen - mildrid.iversen@elev.no

Blindheim ungdomsskole
Haram vidaregåande skule
Herøy videregående skole

Peder Bergset Botten - peder.botten@elev.no

Borgund vidaregåande skule
Fræna videregående skole
Gjermundnes vidaregåande skule
Kristiansund videregående skole
Surnadal vidaregåande skule