Innlandet

Velkommen til innlandet sin side! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber på for den beste skolen for alle elever i hele Innlandet!

Kontakt

Jade Carolina Hauan, Leder
975 18 502
jade.hauan@elev.no
innlandet@elev.no

jade

Følg oss på sosiale medier! @elevorginnlandet

Tillitsvalgte

Kontakt
Kontakt
Jade Carolina Hauan

Fylkesleder
975 18 502
jade.hauan@elev.no

Trisha Margaret Johansen

Politisk nestleder
trisha.johansen@elev.no

Helene Granseth

Organisatorisk nestleder
helene.granseth@elev.no

Hans-Erling Skatvedt-Hansen

Økonomiansvarlig
hans-erling.skatvedt-hansen@elev.no

Tobias Halmstad Andersen

FYO-ansvarlig
tobias.andersen@elev.no

Anna Salen

Sosiale Medier ansvarlig
anna.salen@elev.no

Kevin Nordli-Henriksen

Sosiale Medier ansvarlig
kevin.nordli-henriksen@elev.no

Ine Nyhus Solli

Ungdomsskole ansvarlig
ine.solli@elev.no

Isabell Nieves Rødahl

Fylkesstyremedlem
isabell.rodahl@elev.no

Halldis Lilja Steindottir Øveraas

Fylkesstyremedlem
halldis.overaas@elev.no

Iselin Sveen

Fylksstyremedlem
iselin.sveen@elev.no

Sikke Marie Sønstebø

Fylkesstyemedlem
sikke.sonstebo@elev.no

Franka Kunze

DK.-representant
franka.kunze@elev.no

Dokumenter