Innlandet

Velkommen til innlandet sin side! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber på for den beste skolen for alle elever i hele Innlandet!

Kontakt

Tobias Andersen, Leder
98763812
tobias.andersen@elev.no
innlandet@elev.no

Tobias Andersen, Fylkesleder i Innlandet

Følg oss på sosiale medier! @elevorginnlandet

Tillitsvalgte

Fylkesstyre
Valgkomitee
Fylkesstyre
Tobias Halmstad Andersen

Leder
987 63 812
tobias.andersen@elev.no

Oumou Diallo

Fylkesstyremedlem
oumou.diallo@elev.no

 
Delia Marie Bakken Hanse

Fylkesstyremedlem
delia.hanse@elev.no

 
Fabiola Ledo

Fylkesstyremedlem
fabiola.ledo@elev.no
 
Franka Kunze

Fylkesstyremedlem
franka.kunze@elev.no

Ingrid Walberg Nilssen

Fylkesstyremedlem
 
Maris Efosa Eguavoen

Fylkesstyremedlem
 
Nahom Medhane

Fylkesstyremedlem
 
Elvira Grønnerud

Fylkesstyremedlem
 
Ine Nyhus Solli

Fylkesstyremedlem

ine.solli@elev.no

Elise Nyborg

Distriktskomiteerepresentant
 
Valgkomitee
Sigrid Øverby

984 61 371
sigrid.overby@elev.no

Hege Lilletrøen Langseth

481 99 162
hege.langseth@elev.no

Maren Rønning

954 79 698
maren.ronningen@elev.no

Ingeborg Svendsen Hammeren

476 76 693
ingeborg.hammeren@elev.no

Dokumenter