Innlandet

Velkommen til innlandet sin side! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber på for den beste skolen for alle elever i hele Innlandet!

Kontakt

Jade Carolina Hauan, Leder
975 18 502
jade.hauan@elev.no
innlandet@elev.no

jade

Følg oss på sosiale medier! @elevorginnlandet

Tillitsvalgte

Fylkesstyre
Valgkomitee
Fylkesstyre
Jade Carolina Hauan

Fylkesleder
975 18 502
jade.hauan@elev.no

Trisha Margaret Johansen

Politisk nestleder
416 61 513
trisha.johansen@elev.no

Helene Granseth

Organisatorisk nestleder
944 88 287
helene.granseth@elev.no

Hans-Erling Skatvedt-Hansen

Økonomiansvarlig
451 91 368
hans-erling.skatvedt-hansen@elev.no

Tobias Halmstad Andersen

FYO-ansvarlig
987 63 812
tobias.andersen@elev.no

Anna Salen

Sosiale Medier ansvarlig
414 60 589
anna.salen@elev.no

Kevin Nordli-Henriksen

Sosiale Medier ansvarlig
941 95 702
kevin.nordli-henriksen@elev.no

Ine Nyhus Solli

Ungdomsskole ansvarlig
413 37 968
ine.solli@elev.no

Isabell Nieves Rødahl

Fylkesstyremedlem
900 77 145
isabell.rodahl@elev.no

Halldis Lilja Steindottir Øveraas

Fylkesstyremedlem
907 03 829
halldis.overaas@elev.no

Iselin Sveen

Fylksstyremedlem
414 90 711
iselin.sveen@elev.no

Sikke Marie Sønstebø

Fylkesstyemedlem
481 27 976
sikke.sonstebo@elev.no

Franka Kunze

DK.-representant
960 17 244
franka.kunze@elev.no

Valgkomitee
Sigrid Øverby

984 61 371
sigrid.overby@elev.no

Hege Lilletrøen Langseth

481 99 162
hege.langseth@elev.no

Maren Rønning

954 79 698
maren.ronningen@elev.no

Sivert Brenne Hagen

400 70 668
sivert.hagen@elev.no

Dokumenter