Innlandet

Velkommen til innlandet sin side! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber på for den beste skolen for alle elever i hele Innlandet!

Kontakt

Maren Rønningen, leder
954 79 698
maren.ronningen@elev.no
innlandet@elev.no

Maren Rønningen

Følg oss på sosiale medier! @elevorginnlandet

Tillitsvalgte

Kontakt
Kontakt
Maren Rønningen

Fylkesleder
954 79 698
maren.ronningen@elev.no

Franka Kunze

Organisatorisk nestleder
franka.kunze@elev.no

Ingeborg Hammeren

Økonomisk annsvarlig
ingeborg.hammeren@elev.no

Solveig Vigdal-Olsen

Ungdomsskoleannsvarlig
solveig.vigdal-olsen@elev.no

Lucie Marie Myrheim

FYO-annsvarlig
lucie.myrheim@elev.no

Mina Olsen

Fylkesstyremedlem
mina.olsen@elev.no

Hans-Erling Skatvedt-Hansen

Fylkesstyremedlem
hans-erling.skatvedt-hansen@elev.no

Trisha Margaret Johansen

Fylkesstyremedlem
trisha.johansen@elev.no

Helene Granseth

DK-rep
helene.granseth@elev.no

Dokumenter