Trøndelag

Velkommen til Trøndelag sin fylkesside! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en enda bedre skole for alle elever og lærlinger i hele Trøndelag!

Kontakt

Marthea Åhl, leder
Tlf.: 907 67 853
marthea.ahl@elev.no
trondelag@elev.no

https://elev.no/wp-content/uploads/2019/07/cropped-grafiske-element-EOArtboard-2-1.png

Følg oss på sosiale medier! @elevorgtl på Facebook og Instagram!

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomiteen
Fylkesstyret
Marthea Åhl

Leder
marthea.ahl@elev.no

Marit Bjerkesmoen Halsan

Nestleder
marit.halsan@elev.no

Jesper Sundnes Brå

Nestleder
jesper.bra@elev.no

Thord Daniel Bjørgård Sørlie

Økonomiskansvarlig
thord.sorlie@elev.no

Christoph Friedemann Ueberfuhr

Fylkesstyremedlem
christoph.ueberfuhr@elev.no

Odin Liaklev

Fylkesstyremedlem
odin.liaklev@elev.no

Heljar Dahl

Fylkesstyremedlem
heljar.dahl@elev.no

Ingrid Bjørgen

Fylkesstyremedlem
ingrid.bjorgen@elev.no

Mikael Augdal

Fylkesstyremedlem
mikael.augdal@elev.no

Oline Rødsjø Grannes

Fylkesstyremedlem
oline.grannes@elev.no

Valgkomiteen

Dokumenter