Trøndelag

Velkommen til Trøndelag sin fylkesside! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber for en enda bedre skole for alle elever og lærlinger i hele Trøndelag!

Kontakt

IMG_3520

Følg oss på sosiale medier! @elevorgtl på Facebook og Instagram!

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomiteen
Fylkesstyret
Alva Mathilde Sunde Gjersøe

Fylkesleder
E-post:
alva.sunde@elev.no

Petter Andreas Lona

1. Nestleder
E-post:
petter.lona@elev.no

Sebastian Eimhjellen Mathisen

2. Nestleder
E-post:
sebastian.mathisen@elev.no

Henrik Anker-Nilssen

Økonomiannsvarlig

Erle Olea Finseth

FYO ansvarlig

Karoline Kvernmo

Ungomsskoleansvarlig

Morten Alterskjær

Fylkesstyremedlem
E-post:
morten.johansen@elev.no

Maren Eklo

Fylkesstyremedlem
E-post:
maren.eklo@elev.no

Mari Sofie Skjærseth

Fylkesstyremedlem
E-post:
mari.skjaerseth@elev.no

Eirik Engum

Fylkesstyremedlem
eirik.engum@elev.no

Rannei Hokseng

Fylkesstyremedlem
rannei.hokseng@elev.no

Marie Nielsen Solberg

Fylkesstyremedlem
marie.solberg@elev.no

Valgkomiteen
Valgkomiteen

E-post:
valgkom.trondelag@elev.no

Mats Brecke

Valgkomitemedlem
Tlf.: 983 66 876
E-post:
mats.brecke@elev.no

Lars Haugerøy

Valgkomitemedlem
Tlf.: 469 51 021
E-post:
lars.haugeroy@elev.no

Dokumenter