Elevorganisasjonen i Finnmark

Forberedende seminar

Elevorganisasjonen i Finnmark arrangerer Elevtingsforberedende seminar. ET-forb er et arrangement der alle som skal delta på Elevtinget fra samme fylke får mulighet til å bli kjent med resten av delegasjonen, få en innføring i hvordan Elevtinget er organisert og hvordan det er å delta.

EO Finnmark arrangerer ET-forb 20. februar digitalt. Les mer her: elev.no/etforb

Kontakt

Maria Walsøe, fylkesleder

Telefon & mail

finnmark@elev.no

Maria

Følg oss på sosiale medier! @elevorgfinnmark på instagram og facebook

Kontaktinformasjon

Fylkesstyret
Valgkomiteen
Operasjon Dagsverk
Fylkesstyret
Maria Walsøe

Fylkesleder
maria.walsoe@elev.no

Julie Solbakken

Nestleder
julie.solbakken@elev.no

Tea Varsi

Økonomiansvarlig
tea.varsi@elev.no

Lilli Onseid

Fylkesstyremedlem
lilli.onseid@elev.no

Aleksandra Wold

Fylkesstyremedlem
aleksandra.wold@elev.no

Linea Pettersen

Fylkesstyremedlem
linea.pettersen@elev.no

Jana Gulsrud

Fylkesstyremedlem
jana.gulsrud@elev.no

Marthe Mortensen

Fylkesstyremedlem
marthe.mortensen@elev.no

Valgkomiteen
Operasjon Dagsverk
Distriktskomiteen

finnmark@od.no

Dokumenter