Vikentinget

Når: 11. - 13. desember

Hvor: Quality Hotel Sarpsborg

Kontaktinformasjon

Hvis du lurer på noe angående Stiftelsestinget, bare ta kontakt.

Simen Vorhaug Yazdan
Fylkesleder i Akershus
Mail: simen.yazdan@elev.no | Tlf: 481 43 338

Frida Anine Hagen
Fylkesleder i Buskerud
Mail: frida.hagen@elev.no | Tlf: 941 96 898

Thomas Gundersen
Fylkesleder i Østfold
Mail: thomas.gundersen@elev.no | Tlf: 476 73 306

Praktisk Informasjon

Vi i Elevorganisasjonen dekker billigste reisevei til og fra Vikentinget. Om du ønsker å reise på en annen måte enn det som er billigst må dette avklares med Kathrine Thoen Hansen på kathrine.hansen@elev.no

Dere skal ta Vy sin ekspressbuss fra Oslo Bussterminal. Denne stopper rett utenfor hotellet. Mer informasjon, og detaljerte reiseplaner kommer straks!

Husk å ta vare på kvitteringer, slik at du kan sende inn reiseregning. 

Vi skal få servert rikelig med mat. Allergier og matpreferanser, som opplyses om i påmeldingen tas hensyn til!

På Vikentinget skal vi overnatte på hotell. Vi skal fordele dere på rom. Dersom man har spesielle preferanser må dette sendes til ida@elev.no. Vi skal i best mulig grad ta hensyn til skole, geografi og kjønn. 

Selv om vi bor på hotell, kommer vi til å holde nattevakter, slik at dere alltid har noen å kontakte om dere har spørsmål.

Minibarene skal tømmes i forkant av møtet, slik at man ikke har tilgang til dette.

Elevorganisasjonen har konkrete retningslinjer som vi følger til enhver tid; blant annet er alle våre arrangementer helt rusfrie. Det vil ikke under noen omstendigheter være lov til å benytte seg av rusmidler. Dersom det mot all formodning skal oppstå situasjoner hvor deltakere for eksempel nyter alkohol, vil skole og foreldre bli informert, og deltaker vil bli sendt hjem på egen regning.

Vi i Elevorganisasjonen har god erfaring med arrangementer som dette, og tar deltakeres sikkerhet og velvære på aller høyeste alvor. Det vil alltid være myndige personer over 18, med HMS-kurs tilstede. Vi har etiske retningslinjer, gode rutiner og gode planer for hele seminaret. Hvis du lurer på noe, ikke nøl med å ta kontakt. Det skal være helt trygt å sende deltakere på våre seminarer.

Dere kan kontakte Ida Pollestad Brunes i forkant av seminaret på ida@elev.no eller ved å ringe til 984 70 138. Ida vil også være tilgjengelig til alle døgnets tider under Vikentinget. 

Innkallinger og saksdokumenter

Under finner du innkallingene og saksdokumentene. De innstilte grunndokumentene er bare forslag. Det er disse vi skal behandle under stiftelsestinget!

Interimstyret
Fylkeskomiteen
Valgkomiteen
Interimstyret
Kathrine Thoen Hansen

Leder av Fylkeskomiteen
Tlf.: 977 20 910
kathrine.hansen@elev.no

Simen Vorhaug Yazdan

Fylkesleder i Akershus
Tlf.: 481 43 338
simen.yazdan@elev.no

Frida Anine Hagen

Fylkesleder i Buskerud
Tlf.: 941 96 898
frida.hagen@elev.no

Thomas Gundersen

Fylkesleder i Østfold
Tlf.: 476 73 306
thomas.gundersen@elev.no

Jakob Kunze

Sentralstyremedlem
Tlf.: 955 28 496
jakob@elev.no

Ida Pollestad Brunes

Sentralstyremedlem
Tlf.: 984 70 138
ida@elev.no

Fylkeskomiteen
Kathrine Thoen Hansen

Fylkesstyret i Akershus
Tlf.: 977 20 910
kathrine.hansen@elev.no

Simen Vorhaug Yazdan

Fylkesleder i Akershus
Tlf.: 481 43 338
simen.yazdan@elev.no

Frida Anine Hagen

Fylkesleder i Buskerud
Tlf.: 941 96 898
frida.hagen@elev.no

Thomas Gundersen

Fylkesleder i Østfold
Tlf.: 476 73 306
thomas.gundersen@elev.no

Ole Borufsen

Fylkesstyret i Akershus
Tlf.: 979 87 719
ole.borufsen@elev.no

Lucy Ellinor Russell

Fylkesstyret i Akershus
Tlf.: 651 00 865
lucy.russell@elev.no

Beate Bjella

Fylkesstyret i Buskerud
Tlf.: 992 20 309
beate.bjella@elev.no

Sivert Aarflot

Fylkesstyret i Buskerud
Tlf.: 942 55 730
sivert.aarflot@elev.no

Henriette Borghov

Fylkesstyret i Østfold
Tlf.: 980 90 021
henriette.borghov@elev.no

Emil Mathieu Røgeberg

Fylkesstyret i Østfold
Tlf.: 916 86 366
emil.mathieu@elev.no

Ida Pollestad Brunes

Fylkeslagsoppfølger
Tlf.: 984 70 138
ida@elev.no

Valgkomiteen