91911958_213280990091114_7890145288311013376_n

Dokumenter

Her finner du grunndokumentene til fylkeslaget. Hvis du leter etter noe annet, ta kontakt med fylkesleder.

Fylkesstyret
Valgkomiteén
Distriktskomiteen
Fylkesstyret

Daniel Martinsen

Leder
daniel.martinsen@elev.no
910 01 793

Merjem Muratovic

Nestleder
merjem.muratovic@elev.no
969 07 308

Ashna Usman

Nestleder
ashna.usman@elev.no
406 70 848

Famke Pastoor

Økonomisk ansvarlig
famke.pastoor@elev.no

Henriette Borghov

Fag- og yrkesopplæringsansvarlig
henriette.borghov@elev.no

Elida Wiken Wilson

Fylkesstyremedlem
elida.wilson@elev.no

Adrian Ramberg Westgård

Fylkesstyremedlem
adrian.westgard@elev.no

Theo Møllerop

Fylkesstyremedlem
theo.mollerop@elev.no

Iver Grue

Fylkesstyremedlem
iver.grue@elev.no

Ane Karoline Costa

Fylkesstyremedlem
ane.costa@elev.no

Famke Pastoor

Fylkesstyremedlem
famke.pastoor@elev.no

Ingvild Norrud Busch

Fylkesstyremedlem
ingvild.busch@elev.no

Anna Caridad Bakke

Fylkesstyremedlem
anna.bakke@elev.no

Terje Lundmark-Furre

Fylkesstyremedlem
terje.lundmark@elev.no

Madeleine Mellum

DK-representant
madeleine.mellum@od.no

Lisa Linnea Strandrud

DK-rep (Akershus)
lisa.strandrud@od.no

Mats Herman Hoelstad

DK-rep (Buskerud)
mats.hoelstad@od.no

Valgkomiteén

Valgkomiteén
valgkom.viken@elev.no

Distriktskomiteen

Lisa Strandrud

Leder for OD Akershus
lisa.strandrud@od.no

Oda Kløverød

Leder for OD Buskerud
oda.kloverod@od.no

Merjem Muratovic

Leder for OD Østfold
merjem.muratovic@od.no

Følg oss på sosiale medier!

@elevorgviken
facebook og instagram.