Viken

Velkommen til fylkessiden til Viken! Vi er et engasjert fylkesstyre som jobber hardt på for en bedre skolehverdag for alle elever i hele Viken!

Kontakt

Merjem Muratovic, leder
969 07 308
merjem.muratovic@elev.no
viken@elev.no

https://elev.no/wp-content/uploads/2019/07/cropped-grafiske-element-EOArtboard-2-1.png

Følg oss på sosiale medier! @elevorgviken på Facebook og Instagram!

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomiteén
Fylkesstyret
Merjem Muratovic

Leder
merjem.muratovic@elev.no
969 07 308

Bjørn-Egil Tørrissen

Nestleder
bjorn.torrissen@elev.no

Juliane Pedersen

Nestleder
juliane.pedersen@elev.no

Pernille Sofie Sunde

Økonomisk ansvarlig
pernille.sunde@elev.no

Precious Louise Sundby

FYO-ansvarlig
precious.sundby@elev.no

Sara Helen Selstø

Fylkesstyremedlem
sara.selsto@elev.no

Theo Møllerop

Fylkesstyremedlem
theo.mollerop@elev.no

Hanna Maria Auve Ward

Fylkesstyremedlem
hanna.ward@elev.no

Maksymilian Thomas Jaszcz

Fylkesstyremedlem
maksymilian.jaszcz@elev.no

Elise Michelle Turkalj

Fylkesstyremedlem
elise.turkalj@elev.no

Hedda Bråten

Fylkesstyremedlem
hedda.braten@elev.no

Silje Abrahamsrud

Fylkesstyremedlem
silje.abrahamsrud@elev.no

Zaid Norzai Ahmmad

Fylkesstyremedlem
zaid.ahmmad@elev.no

Luara Midtøy

DK.-representant
luara.midtoy@od.no

Lili Coelho Löcsei

DK.-representant
lili.locsei@elev.no

Valgkomiteén
Valgkomiteén

valgkom.viken@elev.no

Dokumenter