91911958_213280990091114_7890145288311013376_n

Dokumenter

Her finner du grunndokumentene til fylkeslaget. Hvis du leter etter noe annet, ta kontakt med fylkesleder.

Fylkesstyret
Valgkomiteén
Distriktskomiteen
Fylkesstyret

Daniel Martinsen

Leder
daniel.martinsen@elev.no
910 01 793

Henriette Borghov

Nestleder
henriette.borghov@elev.no
980 90 201

Bjarte Laa

Nestleder
bjarte.laa@elev.no
976 18 996

Iver Grue

Fag- og yrkesopplæringsansvarlig
iver.grue@elev.no

Elida Wiken Wilson

Fylkesstyremedlem
elida.wilson@elev.no

Adrian Ramberg Westgård

Fylkesstyremedlem
adrian.westgard@elev.no

Markus Andreas Jordet

Fylkesstyremedlem
markus.jordet@elev.no

Merjem Muratovic

Fylkesstyremedlem
merjem.muratovic@elev.no

Ane Karoline Costa

Fylkesstyremedlem
ane.costa@elev.no

Famke Pastoor

Fylkesstyremedlem
famke.pastoor@elev.no

Ingvild Norrud Busch

Fylkesstyremedlem
ingvild.busch@elev.no

Madeleine Mellum

DK-representant
madeleine.mellum@elev.no

Valgkomiteén

Valgkomiteén
valgkom.viken@elev.no

Distriktskomiteen

Lisa Strandrud

Leder for OD Akershus
lisa.strandrud@od.no

Oda Kløverød

Leder for OD Buskerud
oda.kloverod@od.no

Merjem Muratovic

Leder for OD Østfold
merjem.muratovic@od.no

Følg oss på sosiale medier!

@elevorgviken
facebook og instagram.