Trøndelag

Vi er elever og lærlinger, vi vet best!

Kontakt

Fylkesstyret
Valgkomiteen
Fylkesstyret

Helena Lund Blostrupsen
Fylkesleder
Tlf.: 941 58 672
E-post:
helena.blostrupsen@elev.no

Ole Kristian Lona Moa
1. nestleder
Tlf.: 482 43 052
E-post:
ole.moa@elev.no

Mats Brecke
2. nestleder
Tlf.: 922 77 572
E-post:
mats.brecke@elev.no

Stine Manndal Strøm
Økonomiansvarlig
Tlf.: 953 07 206
E-post:
stine.strom@elev.no

Andrea Øvrebust Høiseth
Fag- og yrkesopplæringsansvarlig
E-post:
andrea.hoiseth@elev.no

Runar Chang Nordgård
Ungdomsskoleansvarlig
E-post:
runar.nordgard@elev.no

Alva Mathilde Sunde Gjersøe
Fylkesstyremedlem
E-post:
alva.sunde@elev.no

Håkon Finanger
Fylkesstyremedlem
E-post:
hakon.finanger@elev.no

Kirsten Margrethe Eidem
Fylkesstyremedlem
E-post:
kirsten.eidem@elev.no

Martha Volløyhaug
Fylkesstyremedlem
E-post:
martha.volloyhaug@elev.no

Petter Andreas Lona
Fylkesstyremedlem
E-post:
petter.lona@elev.no

Shirin Vindstad
Representant fra Distriktskomiteen
E-post:
shirin.vindstad@elev.no

Valgkomiteen

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.trondelag@elev.no

Helle Børstad
Valgkomitemedlem
Tlf.: 988 53 214
E-post:
helle.borstad@elev.no

Lars Haugerøy
Valgkomitemedlem
Tlf.: 469 51 021
E-post:
lars.haugeroy@elev.no

Dokumenter

Her finner du grunndokumentene til fylkeslaget. Hvis du leter etter noe annet, ta kontakt med fylkeslaget.

Følg oss på sosiale medier!

@elevorgtl 
facebook og instagram