Troms og Finnmark

Vi er fylkesstyret i Troms og Finnmark! Vi er en engasjert gjeng som jobber for den beste skolen for alle elever i hele Troms og Finnmark!

Kontakt

Johannes Vangsnes Myrstad, leder
980 54 910
johannes.vangsnes@elev.no
tf@elev.no

Johannes

Følg oss på sosiale medier! @elevorgtf på Facebook og Instagram!

Tillitsvalgte

Fylkesstyret
Valgkomitéen
Fylkesstyret
Johannes Vangsnes Myrstad

Leder
johannes.vangsnes@elev.no

William Sørensen

Organisatorisk nestleder
william.sorensen@elev.no

Daniel Kristiansen

Fylkesstyremedlem
daniel.kristiansen@elev.no
483 87 051

Simen Wingstad

Fylkesstyremedlem
simen.wingstad@elev.no

Rebekka Pettersen

Fylkesstremedlem
rebekka.pettersen@elev.no

Surajja Zeynalli

Fylkesstyremedlem
surajja.zeynalli@elev.no

Oddbjørn Kråkøy-Pedersen

Fylkesstyremedlem
oddbjorn.krakoy-pedersen@elev.no

Ingrid Aslaksen

DK-Representant
ingrid.aslaksen@elev.no
450 03 646

Valgkomitéen
Valgkomitéen

E-post:
valgkom.tf@elev.no

Dokumenter