Troms og Finnmark

Velkommen til Troms og Finnmark sin fylkesside.

Sosiale medier

Følg oss gjerne på sosiale medier for å se hva vi driver med.

Facebook og Instagram:

Fylkesstyret
Valgkomitéen
Fylkesstyret
Eirik Walør Fagertun

Fylkesleder
eirik.fagertun@elev.no
458 04 146

Johannes Viljar Lundvoll

Politisk Nestleder
johannes.lundvoll@elev.no
994 79 544

Tuva Marken

Organisatorisk Nestleder
tuva.marken@elev.no
415 39 454

Elias Crogh

Økonomisk Ansvarlig
elias.crogh@elev.no
988 00 923

Ingrid Aslaksen

Fylkesstyremedlem
ingrid.aslaksen@elev.no
450 03 646

Mathilde Christine Eriksen

Fylkesstyremedlem
mathilde.eriksen@elev.no
915 18 319

Dan Solberg

Fylkesstyremedlem
dan.solberg@elev.no
412 10 264

Lucie Ariel Marie Myrheim

Fylkesstyremedlem
ariel.myrheim@elev.no
902 77 376

Miriam Kristiansen

Fylkesstyremedlem
miriam.kristensen@elev.no
955 59 530

Lea Nordeval

DK-representant
lea.nordeval@elev.no
974 02 599

Fylkeslaget
E-post:
tf@elev.no

Valgkomitéen
Valgkomitéen

E-post:
valgkom.tf@elev.no