Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Adresse:
Kolstadgata 1

Postnummer:
0652 Oslo

E-post:
elev@elev.no

Telefon:
22 99 37 00

Rettighetshenvendelser
rettighet@elev.no eller SMS EO til 2030

SMS
Kodeord EO til 2030

Organisasjonsnummer
981 070 151

Sylvia Helene Lind. Foto: Max Emanuelsen

Sylvia Lind

Leder

E-post:
sylvia@elev.no

Telefon:
932 20 805

MaxEmanuelson_AX_3204-Edit

Rahman Chaudhry

Politisk nestleder

E-post:
rahman@elev.no

Telefon:
903 64 993

Sentralstyret
Fylkesledere
Komiteene
Ansatte
Generalsekretær
Sentralstyret
Ragnhild Vassbotn

Organisatorisk nestleder

E-post:
ragnhild@elev.no
Telefon:
991 00 808

Magnus Hundvin

Sentralstyremedlem

E-post:
magnus@elev.no
Telefon:
992 41 687

Vilde Bilstad

Sentralstyremedlem

E-post:
vilde@elev.no
Telefon:
948 65 929

Kamilla Heggelund

Sentralstyremedlem

E-post:
kamilla@elev.no
Telefon:
981 09 303

Joakim Marthinsen

Sentralstyremedlem

E-post:
joakim@elev.no
Telefon:
976 36 085

Ingrid Nerem Nilssen

Sentralstyremedlem

E-post:
ingrid@elev.no
Telefon:
458 66 096

Iben Nygaard

Sentralstyremedlem

E-post:
iben@elev.no
Telefon:
479 54 014

Thea Hellesvik

Sentralstyremedlem

E-post:
thea@elev.no
Telefon:
948 50 230

Fylkesledere
Anna Handal Hellesnes

Akershus

E-post:
anna.hellesnes@elev.no
Telefon:
469 54 881

Helene Ugland

Aust-Agder

E-post:
helene.ugland@elev.no
Telefon:
948 03 935

Philip Vogsted

Buskerud

E-post:
philip.vogsted@elev.no
Telefon:
482 70 671

Finnmark

Det finnes for tiden ikke et fylkesstyre i Finnmark. Ta kontakt med Vilde Bilstad på vilde@elev.no

Håvard Børresen

E-post:
havard.borresen@elev.no
Telefon:
995 83 554

Agathe Brautaset

Hordaland

E-post:
agathe.brautaset@elev.no
Telefon:
454 21 290

Marte Osvold

Møre og Romsdal

E-post:
marte.osvold@elev.no
Telefon:
915 81 117

Emelie Kjærnli Kristiansen

Nordland

E-post:
emelie.kristiansen@elev.no
Telefon:
469 41 285

Sondre Elstad

Nord-Trøndelag

E-post:
sondre.elstad@elev.no
Telefon:
480 74 999

Ahmed Ali

Oppland

E-post:
ahmed.ali@elev.no
Telefon:
967 12 572

Johanne Heitmann Akerø

Oslo

E-post:
johanne.akero@elev.no
Telefon:
908 24 775

Marianne Nesse

Rogaland

E-post:
marianne.nesse@elev.no
Telefon:
476 48 660

Sofie Sundberg

Sogn og Fjordane

E-post:
sofie.sundberg@elev.no
Telefon:
911 85 372

Maria Glørstad

Sør-Trøndelag

E-post:
maria.glorstad@elev.no
Telefon:
904 19 239

Babak Siami

Telemark

E-post:
babak.siami@elev.no
Telefon:
476 86 565

Sarah Solheim

Troms

E-post:
Sarah.solheim@elev.no
Telefon:
926 99 704

Randi Nordihus

Vest-Agder

E-post:
randi.nordihus@elev.no
Telefon:
476 53 680

Eivind Yrjan Bøe Stamnes

Vestfold

E-post:
eivind.yrjan@elev.no
Telefon:
412 31 941

Madeleine Fallang

Østfold

E-post:
madeleine.fallang@elev.no
Telefon:

Komiteene
Valgkomiteen

E-post:
valgkom@elev.no

Desisjonskomiteen

E-post:
deskom@elev.no

Ansatte
Tina Andersen

Organisasjonssekretær
E-post:
tina@elev.no

 

Inger-Helene Ellefsæter

Organisasjonssekretær
E-post:
inger-helene@elev.no

 

Generalsekretær
Emil Mathisen

Generalsekretær

E-post:
emil@elev.no
Telefon:
979 89 509