Kontakt oss!

Elevorganisasjonen i Norge har hovedkontor i Kolstadgata 1, Oslo. Her arbeider sentralstyret, generalsekretæren, organisasjonssekretærene og hovedkomiteen til Operasjon Dagsverk.

Adresse:
Kolstadgata 1

Postnummer:
0652 Oslo

E-post:
elev@elev.no

Telefon:
22 99 37 00

Rettighetshenvendelser
rettighet@elev.no eller SMS EO til 2030

SMS
Kodeord EO til 2030

Organisasjonsnummer
981 070 151

rahman

Rahman Chaudhry

Leder

E-post:
rahman@elev.no

Telefon:
903 64 993

live

Live Tronstad

Politisk nestleder

E-post:
live@elev.no

Telefon:
412 81 039

Sentralstyret
Fylkesledere
Komiteene
Generalsekretær
Sentralstyret
Philip Gaustad Vogsted

Organisatorisk nestleder

E-post:
philip@elev.no
Telefon:
482 70 671

Sondre Elstad

Sentralstyremedlem

E-post:
sondre@elev.no
Telefon:
480 74 999

Sarah Solheim

Sentralstyremedlem

E-post:
sarah@elev.no
Telefon:
926 99 704

Tord Magnus Dyrkorn

Sentralstyremedlem

E-post:
tord@elev.no
Telefon:
404 56 561

Madeleine Fallang

Sentralstyremedlem

E-post:
madeleine@elev.no
Telefon:
954 81 122

Eivind Yrjan Stamnes

Sentralstyremedlem

E-post:
eivind@elev.no
Telefon:
412 31 941

Randi Nordihus

Sentralstyremedlem

E-post:
randi@elev.no
Telefon:
476 53 680

Molly Gibson

Sentralstyremedlem

E-post:
molly@elev.no
Telefon:
950 09 132

Agathe Waage

Sentralstyremedlem

E-post:
agathe@elev.no
Telefon:
454 21 290

Anna Handal Hellesnes

Sentralstyremedlem

E-post:
anna@elev.no
Telefon:
469 54 881

Fylkesledere
Gabriel Paaske

Akershus

E-post:
gabriel.paaske@elev.no
Telefon:
993 05 675

Maria Hørte

Aust-Agder

E-post:
maria.horte@elev.no
Telefon:
902 46 806

Amalie Uchenna Odu

Buskerud

E-post:
amalie.odu@elev.no
Telefon:
413 64 118

Lucas Skogland

Finnmark

E-post:
lucas.skogland@elev.no
Telefon:
413 62 719

Erik Johansen

Hedmark

E-post:
erik.johansen@elev.no
Telefon:
911 99 794

Alida De Lange D'Agostino

Hordaland

E-post:
alida.dagostino@elev.no
Telefon:
913 86 220

Marte Osvold

Møre og Romsdal

E-post:
marte.osvold@elev.no
Telefon:
915 81 117

Inga Kjesbu Ottersland

Nord-Trønderlag

E-post:
inga.ottersland@elev.no
Telefon:
952 44 483

Gabriel Kappfjell

Nordland

E-post:
gabriel.kappfjell@elev.no
Telefon:
417 63 313

Nora Aase Urnes

Oppland

E-post:
nora.urnes@elev.no
Telefon:
482 17 914

Julian Söderberg

Oslo

E-post:
julian.soderberg@elev.no
Telefon:
936 13 681

Anja Christensen

Rogaland

E-post:
anja.christensen@elev.no
Telefon:
951 13 706

Hanne Hjartholm

Sogn og Fjordane

E-post:
hanne.hjartholm@elev.no
Telefon:
975 72 806

Erik Holden

Sør-Trønderlag

E-post:
erik.holden@elev.no
Telefon:
924 68 019

Rebekka Vågsland Lønnerød

Telemark

E-post:
rebekka.lonnerod@elev.no
Telefon:
468 41 331

Eline Svendsen

Troms

E-post:
eline.svendsen@elev.no
Telefon:
412 75 656

Fredrick Nilsen

Vest-Agder

E-post:
fredrick.nilsen@elev.no
Telefon:
941 57 390

Haakon Lindemann Andressen

Vestfold

E-post:
haakon.andressen@elev.no
Telefon:
978 72 167

Birk Arildssønn Blekken

Østfold

E-post:
birk.blekken@elev.no
Telefon:
959 21 448

Komiteene
Desisjonskomiteen

E-post:
deskom@elev.no

Valgkomiteen

E-post:
valgkom@elev.no

Generalsekretær
Ragnhild Bjørkum Vassbotn

Generalsekretær

E-post:
ragnhild@elev.no
Telefon:
991 00 808