Vestfold

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Vestfold

Elevorganisasjonen i Vestfold har lagt til et arrangement. ... Se merSe mindre

2. Elevforsamling | EF02

Mar 2, 9:00am

Vestfold fylkeskommune

2. Elevforsamling braker løs 2. Mars! Elevforsamlinger er en fantastisk arena for å skape debatt rundt saker dere mener er viktige i skolepolitikken. Og på EF02 skal vi ha et Elevtingforbredene se...

2. Elevforsamling | EF02

1. Februar er siste frist for å melde seg opp til privatisteksamen!
Dette er siste sjanse for å få vitnemål til våren hvis du har mistet vurderingsgrunnlag i et fag på grunn av fraværsgrensa.
... Se merSe mindre

1. Februar er siste frist for å melde seg opp til privatisteksamen! 
Dette er siste sjanse for å få vitnemål til våren hvis du har mistet vurderingsgrunnlag i et fag på grunn av fraværsgrensa.

Elevorganisasjonen i Vestfold har lagt til et arrangement. ... Se merSe mindre

Vikenseminar 2017

Jan 20, 6:00pm

Greveskogen Videregående Skole

Sitter du i et elevråd? Trenger dere hjelp med å få struktur i elevrådet? Har dere ambisjoner, men mangler penger? Blir deres rettighetene brutt, og dere vet ikke helt hvem dere skal kontakte? 2...

Vikenseminar 2017
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Eivind Yrjan Stamnes
Leder
Tlf. 412 31 941
E-post:
eivind.stamnes@elev.no

Annika Syverstad
Politisk nestleder
Tlf. 900 73 377
E-post:
annika.syverstad@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.vestfold@elev.no

Fylkesstyret

Haakon Andressen
Organisatorisk nestleder
E-post:
haakon.andressen@elev.no

Garm Semb Pettersen
Økonomiansvarlig
E-post:
garm.pettersen@elev.no

Jonathan Barikmo
Fylkesstyremedlem
E-post:
jonathan.barikmo@elev.no

Benjamin Fevang
Fylkesstyremedlem
E-post:
benjamin.fevang@elev.no

Marte Nilsen
Fylkesstyremedlem
E-post:
marte.nilsen@elev.no

Amir Bari
Fylkesstyremedlem
E-post:
amir.bari@elev.no

Babel Shlimon
Fylkesstyremedlem
E-post:
babel.shlimon@elev.no

Miriam Holtan Buhl
Fylkesstyremedlem
E-post:
miriam.buhl@elev.no

Sunniva Maria Roligheten
Distrikskomitéleder
(OD i ditt fylke)
E-post:
sunniva.roligheten@elev.no

Arrangement i EO Vestfold

2. Elevforsamling | EF02

2. Elevforsamling | EF02

Mar 2, 9:00am - Mar 2, 4:00pm

Vestfold fylkeskommune
Svend Foynsgate 9
Tønsberg,  3126 Kart

2. Elevforsamling braker løs 2. Mars! Elevforsamlinger er en fantastisk arena for å skape debatt rundt saker dere mener er viktige i skolepolitikken. Og på EF02 skal vi ha et Elevtingforbredene seminar! HVOR OG NÅR? Svend Foynsgate 9 3126 Tønsberg (Vestfold Fylkeskommune), 2. Mars. 09.00 - 16.00 PÅMELDING: goo.gl/forms/ocFnr8RKROKjcUUA3 Fyll deretter ut skjemaet som linken sender deg til. SPØRSMÅL? Hvis du lurer på noe, ta gjerne kontakt med oss! Vestfold@elev.no Haakon Lindemann Andressen 97872167 - Haakon.Andressen@elev.no Eivind Yrjan Stamnes 41231941 - Eivind.Stamnes@elev.no... Se merSe mindre