Vestfold

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Vestfold

Elevorganisasjonen i Vestfold har lagt til et arrangement.

Nå er tiden kommet for å ha årsmøte igjen.
Vi skal bestemme ny kul politikk, og velge et helt nytt styre!!

Innkalling er sendt til skolene og elevrådsledere.

Hvis du ønsker å delta, snakk med elevrådet på din skole, eller send oss en mail 🙂

Er du gira på å sitte i styre til Elevorganisasjonen i Vestfold? Send en mail til valgkomiteen på valgkom.vestfold@elev.no

Bare ring eller send oss en melding her på facebook, eventuelt mail om det er noe du vil snakke med oss om.

Haakon Lindemann Andressen
Organisatorisk nestleder i Elevorganisasjonen i Vestfold
97872167 - haakon.andressen@elev.no

Eivind Yrjan Bøe Stamnes
Leder i Elevorganisasjonen i Vestfold
412 31 941 - eivind.stamnes@elev.no
... Se merSe mindre

Årsmøte for Elevorganisasjonen i Vestfold

Apr 6, 9:00am

Færder videregående skole

Nå er tiden kommet for å ha årsmøte igjen. Vi skal bestemme ny kul politikk, og velge et helt nytt styre!! Innkalling er sendt til skolene og elevrådsledere. Hvis du ønsker å delta, snakk med...

Årsmøte for Elevorganisasjonen i Vestfold

Elevorganisasjonen i Vestfold har delt Elevorganisasjonen sitt bilde.

Årets viktigste møte har starta i Oslo. Vi er på plass og i god gang!
... Se merSe mindre

Elevorganisasjonen er Norges viktigste organisasjon. Det er ingen andre enn oss som presser politikerne til å gjøre det vi som elever mener er best. Det er ingen andre enn oss som vet best. Det er i...

Årets viktigste møte har starta i Oslo. Vi er på plass og i god gang!

Elevorganisasjonen i Vestfold har delt NRK P3 sin p3nyheter:Flere elever får ikke karakter.

NRK P3
NRK omtalte i går saken om at på grunn av fraværsgrensa har antall tilfeller med Ikke Vurdert steget med 75% til 1738 bare i Vestfold.

Det er et høyt tall og vitner om er skummel utvikling, mener vi, som var i radio, tv og på nett flere ganger om saken.
... Se merSe mindre

Rundt 1700 elever ble ikke vurdert i fag i høst og nesten 1200 av sakene var på grunn av fraværgrensa. Fraværet har gått ned, men antall tilfeller der elever ikke blir vurdert har økt med 75 pro...

Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Eivind Yrjan Stamnes
Leder
Tlf. 412 31 941
E-post:
eivind.stamnes@elev.no

Annika Syverstad
Politisk nestleder
Tlf. 900 73 377
E-post:
annika.syverstad@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.vestfold@elev.no

Fylkesstyret

Haakon Andressen
Organisatorisk nestleder
E-post:
haakon.andressen@elev.no

Garm Semb Pettersen
Økonomiansvarlig
E-post:
garm.pettersen@elev.no

Jonathan Barikmo
Fylkesstyremedlem
E-post:
jonathan.barikmo@elev.no

Benjamin Fevang
Fylkesstyremedlem
E-post:
benjamin.fevang@elev.no

Marte Nilsen
Fylkesstyremedlem
E-post:
marte.nilsen@elev.no

Amir Bari
Fylkesstyremedlem
E-post:
amir.bari@elev.no

Babel Shlimon
Fylkesstyremedlem
E-post:
babel.shlimon@elev.no

Miriam Holtan Buhl
Fylkesstyremedlem
E-post:
miriam.buhl@elev.no

Sunniva Maria Roligheten
Distrikskomitéleder
(OD i ditt fylke)
E-post:
sunniva.roligheten@elev.no

Arrangement i EO Vestfold

Årsmøte for Elevorganisasjonen i Vestfold

Årsmøte for Elevorganisasjonen i Vestfold

Apr 6, 9:00am - Apr 6, 4:00pm

Færder videregående skole
Postboks 43
Tønsberg,  3127 Kart

Nå er tiden kommet for å ha årsmøte igjen. Vi skal bestemme ny kul politikk, og velge et helt nytt styre!! Innkalling er sendt til skolene og elevrådsledere. Hvis du ønsker å delta, snakk med elevrådet på din skole, eller send oss en mail 🙂 Er du gira på å sitte i styre til Elevorganisasjonen i Vestfold? Send en mail til valgkomiteen på valgkom.vestfold@elev.no Bare ring eller send oss en melding her på facebook, eventuelt mail om det er noe du vil snakke med oss om. Haakon Lindemann Andressen Organisatorisk nestleder i Elevorganisasjonen i Vestfold 97872167 - haakon.andressen@elev.no Eivind Yrjan Bøe Stamnes Leder i Elevorganisasjonen i Vestfold 412 31 941 - eivind.stamnes@elev.no... Se merSe mindre