Telemark

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Telemark

Elevorganisasjonen i Telemark har lagt til et arrangement.

For å vite hva elevene i Telemark trenger, og ikke minst ønsker den kommende perioden, trenger vi akkurat DEG på Årsmøtet sammen med oss. Dere skal få velge ett helt nytt fylkesstyre, grunndokumentene våre og forme politikken til Elevorganisasjonen i Telemark.

Hvilke krav skal vi ha til politikerne? Hvordan skal vi jobbe for å skape verdens beste skole? Det er opp til dere!

[!!] Påmeldingskjema ligger under "Billetter"
... Se merSe mindre

Årsmøtet 2017

Apr 28, 5:00pm

Grenland kristne skole

For å vite hva elevene i Telemark trenger, og ikke minst ønsker den kommende perioden, trenger vi akkurat DEG på Årsmøtet sammen med oss. Dere skal få velge ett helt nytt fylkesstyre, grunndokum...

Årsmøtet 2017

1. februar er siste sjanse for å melde seg opp til privatisteksamen. Om du har mistet vurderingsgrunnlag i et fag fordi du har mer enn 10% fravær, er dette siste sjanse til å få vitnemål til våren.
Del gjerne og spre ordet blant medelever!
... Se merSe mindre

1. februar er siste sjanse for å melde seg opp til privatisteksamen. Om du har mistet vurderingsgrunnlag i et fag fordi du har mer enn 10% fravær, er dette siste sjanse til å få vitnemål til våren. 
Del gjerne og spre ordet blant medelever!
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Babak Siami
Leder
Tlf. 476 86 565
E-post: 
babak.siami@elev.no

Elise Thovsland Sannes
Politisk nestleder
Tlf. 477 07 631
E-post: 
elise.sannes@elev.no

Valgkomitéen
E-post: 
valgkom.telemark@elev.no

Fylkesstyret

Rebekka Vågsland Lønnerød
Organisatorisk nestleder
E-post: 
rebekka.lonnerod@elev.no

Henrik Aarnes
Økonomiansvarlig
E-post: 
henrik.aarnes@elev.no

Sandra Butoyi
Fylkesstyremedlem
E-post:
sandra.butoyi@elev.no

Synne Gudbrandstuen
Fylkesstyremedlem
E-post:
synne.gudbrandstuen@elev.no

Daniel Larsen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
daniel.larsen@elev.no

Odin Hovland Stahlsberg
Representant fra distriktskomitéen
(OD i Telemark)
E-post: 
odin.stahlsberg@elev.no

Arrangement i EO Telemark

Ingen kommende arrangement