Sør-Trøndelag

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Sør-Trøndelag

Mental Helse Ungdom Trondheim har laget en fantastisk video om hvorfor selvmord ikke er løsningen. Se den da vel! youtu.be/ts8OD5Ca4eo ... Se merSe mindre

Her kan du få hjelp: Kirkens SOS. døgnåpen telefon: 22 40 00 40 Mental Helses Hjelpetelefon: døgnåpen telefon: 116 123 Røde Kors hjelpetelefon (man-fre 14-20...

Elevorganisasjonen i Sør-Trøndelag har delt Regionalt Lærlingråd Sør-Trøndelag sitt bilde.

Lærlingråd er utrolig viktig. Trygve har spredd budskapet med selveste kunnskapsministeren, Torbjørn Røe Isaksen.
... Se merSe mindre

Onsdag snakket Trygve med kunnskapsminister Torbjørn Røe Isaksen om hvordan Torbjørn og regjeringa skal heve yrkesfag-elevene og lærlingene sin status 😊👌

Lærlingråd er utrolig viktig. Trygve har spredd budskapet med selveste kunnskapsministeren, Torbjørn Røe Isaksen.

tv.nrk.no/serie/distriktsnyheter-midtnytt/DKTL99021517/15-02-2017#t=5m48s Maria, leder for Elevorganisasjonen i Sør-Trøndelag var på TV i dag! Hun snakket om det nye forslaget til lov om nulltoleranse for mobbing, og Elevorganisasjonens mening om saken. ... Se merSe mindre

https://tv.nrk.no/serie/distriktsnyheter-midtnytt/DKTL99021517/15-02-2017#t=5m48s Maria, leder for Elevorganisasjonen i Sør-Trøndelag var på TV i dag! Hun snakket om det nye forslaget til lov om nulltoleranse for mobbing, og Elevorganisasjonens mening om saken.
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Maria Margherita Glørstad
Leder
Tlf. 904 19 239
E-post:
maria.glørstad@elev.no

Robin Storvestre
Politisk nestleder
Tlf. 948 55 203
E-post:
robin.storvestre@elev.no

Valgkomitéen
E-post:
valgkom.st@elev.no

Fylkesstyret

Peter Mostad
Organisatorisk nestleder
E-post:
peter.mostad@elev.no

Erik Holden
Fylkesstyremedlem
E-post:
erik.holden@elev.no

 

Ane Lundereng
Fylkesstyremedlem
E-post:
ane.lundereng@elev.no

Iver Raphaug
Fylkesstyremedlem
E-post:
iver.raphaug@elev.no

Lars Vik-Mo
Fylkesstyremedlem
E-post:
lars.vik-mo@elev.no

Thomas Eggen
Fylkesstyremedlem
E-post:
thomas.eggen@elev.no

Irini Johnsen
Fylkesstyremedlem
E-post:
irini.johnsen@elev.no

Thomas Thorsen
Distriktkomitéleder
(OD i Sør-Trøndelag)
E-post:
thomas.thorsen@elev.no

Arrangement i EO Sør-Trøndelag

Ingen kommende arrangement