Sør-Trøndelag

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Sør-Trøndelag

tv.nrk.no/serie/distriktsnyheter-midtnytt/DKTL99021517/15-02-2017#t=5m48s Maria, leder for Elevorganisasjonen i Sør-Trøndelag var på TV i dag! Hun snakket om det nye forslaget til lov om nulltoleranse for mobbing, og Elevorganisasjonens mening om saken. ... Se merSe mindre

https://tv.nrk.no/serie/distriktsnyheter-midtnytt/DKTL99021517/15-02-2017#t=5m48s Maria, leder for Elevorganisasjonen i Sør-Trøndelag var på TV i dag! Hun snakket om det nye forslaget til lov om nulltoleranse for mobbing, og Elevorganisasjonens mening om saken.

Elevorganisasjonen i Sør-Trøndelag med Håkon Bergheim og Trygve Kolås.

I dag og i morgen står vi på Utdanningsmessen i Trondheim spektrum. Lyst til å høre litt om hva EO er og hva vi står for? Lyst til å møte noen med masse godteri og godt humør?

Kom å snakk med oss!
... Se merSe mindre

I dag og i morgen står vi på Utdanningsmessen i Trondheim spektrum. Lyst til å høre litt om hva EO er og hva vi står for? Lyst til å møte noen med masse godteri og godt humør?

Kom å snakk med oss!

Fristen for å melde seg til privatisteksamen nærmer seg raskt! Hvis fraværsgrensa gjør at du stryker i et fag, er dette siste mulighet for å få godkjent vitnemål! ... Se merSe mindre

Fristen for å melde seg til privatisteksamen nærmer seg raskt! Hvis fraværsgrensa gjør at du stryker i et fag, er dette siste mulighet for å få godkjent vitnemål!
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Maria Margherita Glørstad
Leder
Tlf. 904 19 239
E-post:
maria.glørstad@elev.no

Robin Storvestre
Politisk nestleder
Tlf. 948 55 203
E-post:
robin.storvestre@elev.no

Valgkomitéen
E-post:
valgkom.st@elev.no

Fylkesstyret

Peter Mostad
Organisatorisk nestleder
E-post:
peter.mostad@elev.no

Erik Holden
Fylkesstyremedlem
E-post:
erik.holden@elev.no

 

Ane Lundereng
Fylkesstyremedlem
E-post:
ane.lundereng@elev.no

Iver Raphaug
Fylkesstyremedlem
E-post:
iver.raphaug@elev.no

Lars Vik-Mo
Fylkesstyremedlem
E-post:
lars.vik-mo@elev.no

Thomas Eggen
Fylkesstyremedlem
E-post:
thomas.eggen@elev.no

Irini Johnsen
Fylkesstyremedlem
E-post:
irini.johnsen@elev.no

Thomas Thorsen
Distriktkomitéleder
(OD i Sør-Trøndelag)
E-post:
thomas.thorsen@elev.no

Arrangement i EO Sør-Trøndelag

Ingen kommende arrangement