Sogn og Fjordane

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Sogn og Fjordane

Har du kome over 10% i eit fag, manglar vurderingsgrunnlag eller av anna grunn må melde deg opp til privatisteksamen? Absolutt siste sjanse for å melde seg opp er 1. Februar. For elevar i Sogn og Fjordane kan du trykkje deg inn på denne linken for informasjon og oppmelding til eksamen: www.privatistweb.no/prweb/start.action?index=true

Bilde: Elevorganisasjonen i Oslo
... Se merSe mindre

Har du kome over 10% i eit fag, manglar vurderingsgrunnlag eller av anna grunn må melde deg opp til privatisteksamen? Absolutt siste sjanse for å melde seg opp er 1. Februar. For elevar i Sogn og Fjordane kan du trykkje deg inn på denne linken for informasjon og oppmelding til eksamen: https://www.privatistweb.no/prweb/start.action?index=true

Bilde: Elevorganisasjonen i Oslo

I går var Silje og Sofie på besøk hos elevrådet på Eid VGS. Tusen takk for ein kjempe fin kveld 🙂 ... Se merSe mindre

I går var Silje og Sofie på besøk hos elevrådet på Eid VGS. Tusen takk for ein kjempe fin kveld :)

Venke Nordeide, Oddbjørn Litlabø og 21 andre liker dette

Elevorganisasjonen i Sogn og FjordaneØving gjer mester, Sandra. -Sofie

7 måneder siden   ·  1
Avatar

Sandra Edith TenudDet ekje sånn ein tar Anniken selfie Sofie Sundberg

7 måneder siden
Avatar

Hilde-Kristin G. Nord MiljokoordinatorTusen takk for kjekt besøk!

7 måneder siden
Avatar

Kommenter på Facebook

Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Elias Lont
Leder
Tlf. 452 86 866
E-post:
elias.lont@elev.no

Sofie Sundberg
Politisk nestleder
Tlf. 911 85 372
E-post: sofie.sundberg@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.sf@elev.no

Fylkesstyret

Tonje Stabbetorp
Organisatorisk nestleder
E-post:
tonje.stabbetorp@elev.no

Fredrik Moracchioli Lura
Økonomiansvarlig
E-post:
fredrik.lura@elev.no

Silje Holm Carlsen
Fylkesstyremedlem
E-post:
silje.carlsen@elev.no

Thale Eliassen Fink
Fylkesstyremedlem
E-post:
thale.fink@elev.no

Hanne Lene Hjartholm
Fylkesstyremedlem
E-post:
hanne.hjartholm@elev.no

Iver Bakke Nydal
Fylkesstyremedlem
E-post:
iver.nydal@elev.no

Edwina Ann Rossi
Fylkesstyremedlem
E-post:
edwina.rossi@elev.no

Arrangement i EO Sogn og Fjordane

Ingen kommende arrangement