Rogaland

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Rogaland

Elevorganisasjonen i Rogaland har delt Elevorganisasjonen sitt bilde. ... Se merSe mindre

I flere tiår har tusenvis av elever møtt lukkede dører hos helsesøster. I dag vant norske elever en kamp vi har kjempet sammen om i lang tid. Endelig ser vi en storsatsing på ungdoms psykiske hel...

Elevorganisasjonen i Rogaland har delt Elevorganisasjonen sin video.

Elevorganisasjonen
Gjør som Hans, søk til EO-fondet før 1. november!
... Se merSe mindre

EO-FONDET STENGER SNART! Hvert år deler vi ut penger til elevråd i hele Norge. Kanskje ditt elevråd er ett av dem? Gå inn på elev.no/eo-fondet, husk å søke før 1. november.

Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Marianne Nesse
Leder
Tlf. 476 48 660
E-post:
marianne.nesse@elev.no

Anja Løvik Christensen
Organisatorisk nestleder
Tlf. 951 13 706
E-post:
anja.christensen@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.rogaland@elev.no

Fylkesstyret

Per Christensen
Fylkesstyremedlem
E-post:
per.christensen@elev.no

Mandela Ernest
Fylkesstyremedlem
E-post:
mandela.ernest@elev.no

Aicha Nordli
Fylkesstyremedlem
E-post:
aicha.nordli@elev.no

Birte Tunge Sterri
Fylkesstyremedlem
E-post:
birte.sterri@elev.no

Annelin Ueland
Fylkesstyremedlem
E-post:
annelin.ueland@elev.no

Arrangement i EO Rogaland

Ingen kommende arrangement