Rogaland

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Rogaland

Ta og følg vår intagram @elevorgrog for masse crispy bilder og elevpolitikk! ... Se merSe mindre

Elevorganisasjonen i Rogaland har oppdatert forsidebildet sitt. ... Se merSe mindre

Elevorganisasjonen i Rogaland har lagt til et arrangement.

Vi i Elevorganisasjonen i Rogland kaller inn til det 18. ordinære årsmøte. Husk og melde dere på (link vedlagt under "biletter") og planlegg godt reisen til og fra møte. Dokumentasjon for fraværet vill bli gitt i etterkant av årsmøte
... Se merSe mindre

Elevorganisasjonen i Rogaland Årsmøte 2017

Apr 6, 9:00am

Scandic Stavanger Park

Vi i Elevorganisasjonen i Rogland kaller inn til det 18. ordinære årsmøte. Husk og melde dere på (link vedlagt under "biletter") og planlegg godt reisen til og fra møte. Dokumentasjon for fravær...

Elevorganisasjonen i Rogaland Årsmøte 2017
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Marianne Nesse
Leder
Tlf. 476 48 660
E-post:
marianne.nesse@elev.no

Anja Løvik Christensen
Organisatorisk nestleder
Tlf. 951 13 706
E-post:
anja.christensen@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.rogaland@elev.no

Fylkesstyret

Per Christensen
Fylkesstyremedlem
E-post:
per.christensen@elev.no

Mandela Ernest
Fylkesstyremedlem
E-post:
mandela.ernest@elev.no

Aicha Nordli
Fylkesstyremedlem
E-post:
aicha.nordli@elev.no

Birte Tunge Sterri
Fylkesstyremedlem
E-post:
birte.sterri@elev.no

Annelin Ueland
Fylkesstyremedlem
E-post:
annelin.ueland@elev.no

Arrangement i EO Rogaland

Elevorganisasjonen i Rogaland Årsmøte 2017

Elevorganisasjonen i Rogaland Årsmøte 2017

Apr 6, 9:00am - Apr 6, 6:00pm

Scandic Stavanger Park
Prestegårdsbakken 1
Stavanger,  4005 Kart

Vi i Elevorganisasjonen i Rogland kaller inn til det 18. ordinære årsmøte. Husk og melde dere på (link vedlagt under "biletter") og planlegg godt reisen til og fra møte. Dokumentasjon for fraværet vill bli gitt i etterkant av årsmøte... Se merSe mindre