Rogaland

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Rogaland

På onsdag ble vi invitert til å holde et innlegg på Sandnes bibliotek. Her holdt Aicha Nordli et innlegg om fraværsgrensa, sidemål og psykisk helse.

Her kan du se livestreamen:

ungisandnes.com/index.php?page=vis_nyhet&NyhetID=531
... Se merSe mindre

På onsdag ble vi invitert til å holde et innlegg på Sandnes bibliotek. Her holdt Aicha Nordli et innlegg om fraværsgrensa, sidemål og psykisk helse. 

Her kan du se livestreamen:

http://ungisandnes.com/index.php?page=vis_nyhet&NyhetID=531

Elevorganisasjonen i Rogaland har oppdatert forsidebildet sitt. ... Se merSe mindre

Passende nå som den skriftlige eksamenperioden er godt i gang og de som venter i spenning på muntlig eksamen snart blir trekt opp.

Hvorfor skal arbeid på 5 timer veie like mye som en hel skolegang? Elevene i Norge har talt, eksamen er en dårlig, gammeldags og ikke minst urettferdig vurderingsform!
... Se merSe mindre

Passende nå som den skriftlige eksamenperioden er godt i gang og de som venter i spenning på muntlig eksamen snart blir trekt opp.

Hvorfor skal arbeid på 5 timer veie like mye som en hel skolegang? Elevene i Norge har talt, eksamen er en dårlig, gammeldags og ikke minst urettferdig vurderingsform!
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Marianne Nesse
Leder
Tlf. 476 48 660
E-post:
marianne.nesse@elev.no

Anja Løvik Christensen
Organisatorisk nestleder
Tlf. 951 13 706
E-post:
anja.christensen@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.rogaland@elev.no

Fylkesstyret

Per Christensen
Fylkesstyremedlem
E-post:
per.christensen@elev.no

Mandela Ernest
Fylkesstyremedlem
E-post:
mandela.ernest@elev.no

Aicha Nordli
Fylkesstyremedlem
E-post:
aicha.nordli@elev.no

Birte Tunge Sterri
Fylkesstyremedlem
E-post:
birte.sterri@elev.no

Annelin Ueland
Fylkesstyremedlem
E-post:
annelin.ueland@elev.no

Arrangement i EO Rogaland

Ingen kommende arrangement