Østfold

ostfold

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Østfold

Elevorganisasjonen i Østfold med Lukas Kleven.

Nå er det bare 2 uker igjen til Elevtinget!
... Se merSe mindre

Matias Holmen, Julie H. Rian og 12 andre liker dette

Madeleine FallangDu kler deg på film, snuppa<3 Lukas

4 dager siden   ·  2
Avatar

Kommenter på Facebook

Elevorganisasjonen i Østfold har lagt til et arrangement.

**Trykk på "interessert" eller "skal" for å holde deg oppdatert på dette arrangementet**

TEMAKVELD for deg som går/skal gå yrkesfag og vil ut i lære, eller har spørsmål om hva du kan gjøre etter endt lærlingtid.

HVA er Elevorganisasjonen?
-Vi er en interesseorganisasjoner for elever og lærlinger, som blant annet jobber tett på å opplyse medlemsmassen vår om hvilke rettigheter samt plikter de skal forholde seg til.

Denne kvelden skal bidra til at du vet hvilke muligheter du har etter endt lærlingtid, hva det menes med å være en god lærling, få innblikk i hva arbeidslivet ser etter i potensielle lærlinger, og ellers alt annet du enn måtte lure på og vil ha svar på!

Ta med en venn eller fler og kom på Fylkeshuset i Sarpsborg 27.mars kl 18. Arrangementet er selvfølgelig helt gratis og det vil bli servert pizza!!!;)))

Ved øvrige spørsmål, send gjerne meld til oss her på Facebooksiden vår!
... Se merSe mindre

Yrkesfag og veien etterpå!

Mar 27, 6:00pm

Elevorganisasjonen i Østfold

**Trykk på "interessert" eller "skal" for å holde deg oppdatert på dette arrangementet** TEMAKVELD for deg som går/skal gå yrkesfag og vil ut i lære, eller har spørsmål om hva du kan gjøre e...

Yrkesfag og veien etterpå!

Elevorganisasjonen i Østfold med Caroline Andersen.

Hva er egentlig Arbeidsprogram?
Ettersom klokken har bikket over kl 01, betyr det at det nå kun er 2 uker og 6 dager igjen til Elevtinget! Sjekk videoen under for å lære hva arbeidsprogrammet er!
... Se merSe mindre

Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Madeleine Fallang
Leder
Tlf. 954 81 122
E-post: 
madeleine.fallang@elev.no

Lukas Kleven
Politisk nestleder
Tlf. 903 65 048
E-post: 
lukas.kleven@elev.no

Valgkomitéen i Østfold
E-post: 
valgkom.ostfold@elev.no

Kontrollkomitéen i Østfold
E-post: 
kk.ostfold@elev.no

Fylkesstyret

Caroline Andersen
Organisatorisk nestleder
E-post: 
caroline.andersen@elev.no

Birk Blekken 
Økonomiansvarlig
E-post: 
birk.blekken@elev.no

Synne Holt Didriksen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
synne.didriksen@elev.no

Sondre Larsen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
sondre.larsen@elev.no

Mikael Lein-Killi
Fylkesstyremedlem
E-post: 
mikael.lein-killi@elev.no

Sebastian Skauen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
sebastian.skauen@elev.no

Sara Fosser-Osholt
Fylkesstyremedlem
E-post: 
sara.fosser-osholt@elev.no

Frida Andresen
Distriktskomitéleder (OD i Østfold)
E-post: 
frida.andresen@elev.no

Arrangement i EO Østfold

Yrkesfag og veien etterpå!

Yrkesfag og veien etterpå!

Mar 27, 6:00pm - Mar 27, 8:00pm

Elevorganisasjonen i Østfold
Oscar Pedersens vei 39
Sarpsborg,  1706 Kart

**Trykk på "interessert" eller "skal" for å holde deg oppdatert på dette arrangementet** TEMAKVELD for deg som går/skal gå yrkesfag og vil ut i lære, eller har spørsmål om hva du kan gjøre etter endt lærlingtid. HVA er Elevorganisasjonen? -Vi er en interesseorganisasjoner for elever og lærlinger, som blant annet jobber tett på å opplyse medlemsmassen vår om hvilke rettigheter samt plikter de skal forholde seg til. Denne kvelden skal bidra til at du vet hvilke muligheter du har etter endt lærlingtid, hva det menes med å være en god lærling, få innblikk i hva arbeidslivet ser etter i potensielle lærlinger, og ellers alt annet du enn måtte lure på og vil ha svar på! Ta med en venn eller fler og kom på Fylkeshuset i Sarpsborg 27.mars kl 18. Arrangementet er selvfølgelig helt gratis og det vil bli servert pizza!!!;))) Ved øvrige spørsmål, send gjerne meld til oss her på Facebooksiden vår!... Se merSe mindre