Østfold

ostfold

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Østfold

Elevorganisasjonen i Østfold med Sondre Larsen og 8 andre.

Fylkesstyret gjør siste rest før årsmøtet til helgen🙌🏼 GLED DERE, DETTE BLIR SÅÅÅ BRA💥💥
... Se merSe mindre

Fylkesstyret gjør siste rest før årsmøtet til helgen🙌🏼 GLED DERE, DETTE BLIR SÅÅÅ BRA💥💥

Bjørn Terje Melgaard, Synne Irén Hedum Lein og 12 andre liker dette

Birki Arildssønn BlekkenSyyykt gøy!!!! Gleder meg masse til helgen❤❤

2 måneder siden   ·  3
Avatar

Kommenter på Facebook

Elevorganisasjonen i Østfold har delt sitt arrangement.

Til helgen skal ny politikk, nytt arbeidsprogam, nye vedtekter og helt nytt fylkeslag velges. Bli med for å påvirke din egen skolehverdag!

Årsmøte i Elevorganisasjonen i Østfold
... Se merSe mindre

Årsmøte i Elevorganisasjonen i Østfold

Apr 28, 6:00pm

Greåker videregående skole

Elevorganisasjonen i Østfold arrangerer årsmøte for perioden 16/17! PÅMELDINGSLINK: goo.gl/forms/ltpSwJKfuekXu2Hb2 Vi ønsker å se deg på vårt neste seminar, helt i slutten av april. ...

Årsmøte i Elevorganisasjonen i Østfold

Elevorganisasjonen i Østfold har lagt til et arrangement.

Elevorganisasjonen i Østfold arrangerer årsmøte for perioden 16/17!

PÅMELDINGSLINK:
goo.gl/forms/ltpSwJKfuekXu2Hb2

Vi ønsker å se deg på vårt neste seminar, helt i slutten av april. På ÅM skal vi vedta masse bra skolepolitikk, få med oss gode foredrag, ha bankett og velge nytt fylkesstyre. Det blir dødsbra!
... Se merSe mindre

Årsmøte i Elevorganisasjonen i Østfold

Apr 28, 6:00pm

Greåker videregående skole

Elevorganisasjonen i Østfold arrangerer årsmøte for perioden 16/17! PÅMELDINGSLINK: goo.gl/forms/ltpSwJKfuekXu2Hb2 Vi ønsker å se deg på vårt neste seminar, helt i slutten av april. ...

Årsmøte i Elevorganisasjonen i Østfold
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Madeleine Fallang
Leder
Tlf. 954 81 122
E-post: 
madeleine.fallang@elev.no

Lukas Kleven
Politisk nestleder
Tlf. 903 65 048
E-post: 
lukas.kleven@elev.no

Valgkomitéen i Østfold
E-post: 
valgkom.ostfold@elev.no

Kontrollkomitéen i Østfold
E-post: 
kk.ostfold@elev.no

Fylkesstyret

Caroline Andersen
Organisatorisk nestleder
E-post: 
caroline.andersen@elev.no

Birk Blekken 
Økonomiansvarlig
E-post: 
birk.blekken@elev.no

Synne Holt Didriksen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
synne.didriksen@elev.no

Sondre Larsen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
sondre.larsen@elev.no

Mikael Lein-Killi
Fylkesstyremedlem
E-post: 
mikael.lein-killi@elev.no

Sebastian Skauen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
sebastian.skauen@elev.no

Sara Fosser-Osholt
Fylkesstyremedlem
E-post: 
sara.fosser-osholt@elev.no

Frida Andresen
Distriktskomitéleder (OD i Østfold)
E-post: 
frida.andresen@elev.no

Arrangement i EO Østfold

Ingen kommende arrangement