Oslo

Streik oslo

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Oslo

Kultur- og Utdanningskomiteen har innstilt enstemmig på vårt forslag om mottaksklasser, som vil hjelpe minske forskjellene og øke integrering blant mottaksklassene i Oslo.
Vår leder og politiske nestleder, Julian og Edvard, har i dag vært på møte med skolebyrådet hvor vi har jobbet med å fremme eleveres rettigheter, samt fremme elevers meninger
... Se merSe mindre

Kultur- og Utdanningskomiteen har innstilt enstemmig på vårt forslag om mottaksklasser, som vil hjelpe minske forskjellene og øke integrering blant mottaksklassene i Oslo.
Vår leder og politiske nestleder, Julian og Edvard, har i dag vært på møte med skolebyrådet hvor vi har jobbet med å fremme eleveres rettigheter, samt fremme elevers meninger

Erik Söderberg, Zainab Ahmed og 22 andre liker dette

Anna Stefansenevdard

6 dager siden
Avatar

Kommenter på Facebook

Elevorganisasjonen i Oslo har oppdatert forsidebildet sitt. ... Se merSe mindre

Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Johanne Akerø
Leder
Tlf. 908 24 775
E-post: johanne.akero@elev.no

Julian Söderberg
Politisk nestleder
Tlf. 936 13 681
E-post: julian.soderberg@elev.no

Valgkomitéen
E-post: 
valgkom.oslo@elev.no

Fylkesstyret

Katrine Sjødal
Organisatorisk nestleder
E-post:
katrine.sjodal@elev.no

Berk Soyer
Fylkesstyremedlem
E-post:
berk.soyer@elev.no

Edvard Botterli Udnæs
Fylkesstyremedlem
E-post:
edvard.udnes@elev.no

Marius Haugstad
Fylkesstyremedlem
E-post:
marius.haugstad@elev.no

Eline Wager
Fylkesstyremedlem
E-post:
eline.wager@elev.no

Neda Dinani
Fylkesstyremedlem
E-post:
neda.dinani@elev.no

Johannes Johnsen
Fylkesstyremedlem
E-post:
johannes.johnsen@elev.no

Peder Andreas Schmidt Fjellmyr
Fylkesstyremedlem
E-post:
peder.fjellmyr@elev.no

Alma Holtvedt
Fylkesstyremedlem
E-post:
alma.holdtvedt@elev.no

Jakob Øvensen
Disktriktkomitéleder
(OD i Oslo)
E-post:
jakob.aaneraa@elev.no

Arrangement i EO Oslo

Ingen kommende arrangement