Nordland

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Nordland

Elevorganisasjonen i Nordland har lagt til 2 nye bilder.

Mandag og tirsdag denne uken var fylkesstyret representert på Utdanningsmessa i Bodø!
Der fikk elever prate med oss om deres kampsaker og meninger om skolen i dag.
Sees igjen neste år!
... Se merSe mindre

Mandag og tirsdag denne uken var fylkesstyret representert på Utdanningsmessa i Bodø!
Der fikk elever prate med oss om deres kampsaker og meninger om skolen i dag.
Sees igjen neste år!

Beate Nygård, Thomas Gandi Ekeberg Nilsen og 10 andre liker dette

Vilde Olivia Wærnes Borénbra folk, det der

2 uker siden   ·  2
Avatar

Benedicte SteinbakkSå flinke!! <3

2 uker siden
Avatar

Kommenter på Facebook

Elevorganisasjonen i Nordland har lagt til et arrangement. ... Se merSe mindre

2. Elevforsamling

Feb 17, 7:00pm

Polarsirkelen VGs Avd Kongsveien

Snart er det tid for Elevorganisasjonen i Nordlands 2. Elevforsamling! Informasjon kommer fortløpende via mail og telefon. Vi gleder oss til å se dere!

2. Elevforsamling

En heads up til alle elevene våre!
Har du over 10% fravær?
... Se merSe mindre

En heads up til alle elevene våre!
Har du over 10% fravær?
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Emelie Kjærnli Kristiansen
Leder
Tlf. 469 41 285
E-post: 
emelie.kristiansen@elev.no

Simon Persson Fagerland
Politisk nestleder
Tlf. 913 84 872
E-post: 
simon.fagerland@elev.no

Valgkomitéen i Nordland
E-post: 
valgkom.nordland@elev.no

Fylkesstyret

Johanne Gåsland
Organisatorisk nestleder
E-post: 
johanne.gasland@elev.no

Markus Nikolai Hagen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
markus.hagen@elev.no

Erik August Hansen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
erik.hansen@elev.no

Casper Nilsen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
casper.nilsen@elev.no

Sofie Langnes Nygård
Fylkesstyremedlem
E-post: 
sofie.nygard@elev.no

Bendik Rørtveit Steffensen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
bendik.steffensen@elev.no

Catinka Steinback Sørensen
Fylkesstyremedlem
E-post: 
catinka.sorensen@elev.no

Solveig Magnussen
Representant for distriktskomitéene
(OD i Nordland)
E-post: 
solveig.magnussen@elev.no

Arrangement i EO Nordland

Ingen kommende arrangement