Nord-Trøndelag

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Nord-Trøndelag

Hvordan fungerer et godt elevrådsstyre? Hvordan kan man oppnå et bedre samarbeid med elevene, elevrådet og ledelsen? Dette var bare noe av det skoleringen vår handlet om! Her er vi på Inderøy Videregående Skole, med et ferskt elevrådsstyre. Lykke til videre! ... Se merSe mindre

Hvordan fungerer et godt elevrådsstyre? Hvordan kan man oppnå et bedre samarbeid med elevene, elevrådet og ledelsen? Dette var bare noe av det skoleringen vår handlet om! Her er vi på Inderøy Videregående Skole, med et ferskt elevrådsstyre. Lykke til videre!

Fristen for å melde seg opp til privatisteksamen er 1. februar!

Dette er absolutt siste sjanse om du har mistet vurderingsgrunnlag og har planer om å få ett vitnemål!
... Se merSe mindre

Fristen for å melde seg opp til privatisteksamen er 1. februar!

Dette er absolutt siste sjanse om du har mistet vurderingsgrunnlag og har planer om å få ett vitnemål!

Går DU på videregående eller ungdomsskole i Nord- eller Sør-Trøndelag? Lurer DU på hvordan skolen din vil bli påvirket av den kommende fylkessammenslåingen? Vil DU sørge for at alle elevene på din skole skal beholde sine rettigheter uansett hvor de bor?

BLI MED PÅ TRØNDELAGSSEMINARET DA VEL! 3.-5. februar på Levanger VGS, det er der det skjer!

God jul!
... Se merSe mindre

Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Sondre Elstad
Leder
Tlf. 480 74 999
E-post: 
sondre.elstad@elev.no

Wilhelm Belbo
Politisk nestleder
Tlf. 948 43 492
E-post:
wilhelm.belbo@elev.no

Valgkomitéen
E-post:
valgkom.nt@elev.no

Fylkesstyret

Ingvill-Marie Hopen
Organisatorisk nestleder
E-post: 
ingvill-marie.hopen@elev.no

Kristian Fossland Domås
Fylkesstyremedlem
E-post: 
kristian.domas@elev.no

Marte Flaat
fylkesstyremedlem
E-post: 
marte.flaat@elev.no

Anton Størseth
Fylkesstyremedlem
E-post: 
anton.storseth@elev.no

Mia Larsen Sveberg
Fylkesstyremedlem
E-post: 
mia.sveberg@elev.no

Mirande Van Rossum
Distriktskomitéleder 
(OD i Nord-Trøndelag)
E-post: 
mirande.rossum@elev.no

Arrangement i EO Nord-Trøndelag

Ingen kommende arrangement