Møre og Romsdal

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Møre og Romsdal

Elevorganisasjonen Møre og Romsdal har lagt til et arrangement.

Vi nærmer oss Elevtinget og derfor inviterer vi dere til Elevtingsforberedene seminar i en av Norges fineste byer, Ålesund! Her kommer du til å få en innføring i hva Elevtinget er og det kommer til å bli en workshop med "how to grunndokumenter". Vi gleder oss til å møte dere!!
... Se merSe mindre

Elevtingsforberedende seminar

Mar 2, 12:00pm

Borgund vidaregåande skole

Vi nærmer oss Elevtinget og derfor inviterer vi dere til Elevtingsforberedene seminar i en av Norges fineste byer, Ålesund! Her kommer du til å få en innføring i hva Elevtinget er og det kommer t...

Elevtingsforberedende seminar

1. februar er siste sjanse for å melde seg opp til privatisteksamen. Om du har mistet vurderingsgrunnlag i et fag fordi du har mer enn 10% fravær, er dette siste sjanse til å få vitnemål til våren. Spre ordet, slik at alle får muligheten til å få vitnemål til våren! ... Se merSe mindre

Elevorganisasjonen Møre og Romsdal har delt Utdanningsdirektoratet sitt bilde.

Har du innspill til Utdanningsdirektoratet? Ta kontakt, da vel!
... Se merSe mindre

Vi skal finne ut mer om hvordan vi best mulig kan nå ut med reglene og rettighetene rundt mobbing. Nå ønsker vi å snakke med både foreldre og elever. Send en mail til Linda, lis@udir, hvis du ...

Har du innspill til Utdanningsdirektoratet? Ta kontakt, da vel!
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Marte Osvold
Leder
Tlf. 915 81 117
E-post:
marte.osvold@elev.no

Lasse Strand Gule
Politisk nestleder
Tlf. 957 79 545
E-post:
lasse.gule@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.mr@elev.no

Fylkesstyret

Malin Bratseth Håkonsen
Organisatorisk nestleder
E-post:
malin.hakonsen@elev.no

Emil Reite
Økonomiansvarlig
E-post:
emil.reite@elev.no

Sandra Akogyeram
Fylkesstyremedlem
E-post:
sandra.akogyeram@elev.no

Ulv Johannes Ottem
Fylkesstyremedlem
E-post:
ulv.ottem@elev.no

Sigurd Reiten
Fylkesstyremedlem
E-post:
sigurd.reiten@elev.no

Albertine Rongve
Fylkesstyremedlem
E-post:
albertine.rongve@elev.no

Seham Said
Fylkesstyremedlem
E-post:
seham.said@elev.no

Sander Lødøen
Distriktskomitéleder
(OD i ditt fylke)
E-post:
sander.lodoen@elev.no

Arrangement i EO Møre og Romsdal

Ingen kommende arrangement