Hordaland

Vi snakker verdens beste skole!

Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Agathe Waage
Leder
Tlf. 454 21 290
E-post:
agathe.waage@elev.no

Alida De Lange D’Agostino
Første nestleder
Tlf. 913 86 220
E-post:
alida.dagostino@elev.no

Valgkomitéen
E-post:
valgkom.hordaland@elev.no

Fylkesstyret

Tord Magnus Dyrkorn
Andre nestleder
E-post:
tord.dyrkorn@elev.no

Amalie Iversen
Økonomiansvarlig
E-post: amalie.iversen@elev.no

Jens Andersen
Ungdomsskoleansvarlig
E-post:
jens.andersen@elev.no

Helene Husebø
Fylkesstyremedlem
E-post:
helene.husebo@elev.no

Markus Ivarsen
Profileringsansvarlig
E-post:
markus.ivarsen@elev.no

Charlotte Nikoline Mikalsen
Ungdomsskoleansvarlig
E-post:
charlotte.mikalsen@elev.no

Katarina Lien
Fag- og yrkesopplæringsansvarlig
E-post:
katarina.lien@elev.no

Hassan Amar
Fylkesstyremedlem
E-post:
hassan.amar@elev.no

Arrangement i EO Hordaland

Ingen kommende arrangement