Buskerud

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Buskerud

1. Februar går fristen for å melde seg opp til privatist eksamen ut. Har du strøket i ett fag på grunn av fraværsgrensa å vill ha vitnemål burde du søke snarest! ... Se merSe mindre

1. Februar går fristen for å melde seg opp til privatist eksamen ut. Har du strøket i ett fag på grunn av fraværsgrensa å vill ha vitnemål burde du søke snarest!
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Philip Vogsted
Leder
Tlf. 
E-post:
philip.vogsted@elev.no

Rebekka Andersen
Politisk nestleder
Tlf.
E-post:
rebekka.andersen@elev.no

Valgkomiteen
E-post:
valgkom.buskerud@elev.no

Fylkesstyret

Love Borgejordet
Organisatorisk nestleder
E-post:
love.borgejordet@elev.no

Lirigzona Berisha
Fylkesstyremedlem
E-post:
lirigzona.berisha@elev.no

Guro Laa
Fylkesstyremedlem
E-post:
guro.laa@elev.no

Amalie Uchenna Odu
Fylkesstyremedlem
E-post:
amalie.odu@elev.no

Lars-Henrik Solberg
Fylkesstyremedlem
E-post:
lars-henrik.solberg@elev.no

Magnus Thun
Distriktskomitéleder
(OD i ditt fylke)
E-post:
magnus.thun@elev.no

Arrangement i EO Buskerud

Ingen kommende arrangement