Aust-Agder

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Aust-Agder

Elevorganisasjonen i Aust-Agder har lagt til et arrangement. ... Se merSe mindre

Vi skal på Elevtinget!

Feb 28, 5:30pm

Havnekvartalet

Er du en av de heldige som skal delta på Elevtinget 2017? Bor du i Aust- eller Vest-Agder? Vet du kanskje ikke alt for mye om hva du skal begi deg på eller er du bare gira på en elevforsamling? Hvi...

Vi skal på Elevtinget!

Elevorganisasjonen i Aust-Agder har lagt til et arrangement. ... Se merSe mindre

2. Elevforsamling

Jan 23, 9:00am

Arendal videregående skole

Elevorganisasjonen i Aust-Agder skal nå avholde 2.elevforsamling i perioden 2016/2017. Her kommer alle medlemsskolene våre, og alle kan stille med en delegat, og opp til fem observatører hver. D...

2. Elevforsamling
Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Helene Ugland
Leder
Tlf. 948 03 935
E-post:
helene.ugland@elev.no

Olav Mosfjell
Politisk Nestleder
E-post:
olav.mosfjell@elev.no

Maria Hørte 
Organisatorisk nestleder
E-post:
maria.horte@elev.no

Fylkesstyret

Sandra Erika Harvey 
Økonomiansvarlig
E-post:
sandra.harvey@elev.no

Mathilde Stebekk
Fylkesstyremedlem
E-post: 
mathilde.stebekk@elev.no

Emma Tida Ceesay
Fylkesstyremedlem
E-post:
emma.ceesay@elev.no

Allan Skogholm
Fylkesstyremedlem
E-post:
allan.skogholm@elev.no

Marie Liene Guttormsen
Fylkesstyremedlem
E-post:
marie.guttormsen@elev.no

Henriette Olsen
Distriktkomitéleder
(OD i Aust-Agder)
E-post:
henriette.olsen@elev.no

Arrangement i EO Aust-Agder

Vi skal på Elevtinget!

Vi skal på Elevtinget!

Feb 28, 5:30pm - Feb 28, 9:00pm

Havnekvartalet
Vestre strandgate 23, 27, 29
Kristiansand,  4611 Kart

Er du en av de heldige som skal delta på Elevtinget 2017? Bor du i Aust- eller Vest-Agder? Vet du kanskje ikke alt for mye om hva du skal begi deg på eller er du bare gira på en elevforsamling? Hvis svarene er ja betyr det at du har kommet til rett sted. ​Seminaret er et samarbeid mellom Aust- og Vest-Agder. ​Dette er en utmerket anledning til å skaffe seg venner på tvers av fylkesgrensene, samt forberede seg til Elevorganisasjonens landsmøte: Elevtinget - 6.-10. mars. Dere har fått tilsendt invitasjon på mail, alt dere kunne lure på står skrevet i invitasjonen. Dersom det likevel er noe du ønsker svar på, så kan dere kontakte oss! Kontaktinformasjon: Aust-Agder: Helene Ugland - 94803935 - helene.ugland@elev.no Vest-Agder: Randi Nordihus - 47653680 - randi.nordihus@elev.no... Se merSe mindre