Akershus

Vi snakker verdens beste skole!

Nyheter fra EO Akershus

Elevorganisasjonen i Akershus har delt Elevorganisasjonen i Oslo sitt arrangement.

Skal du på Elevtinget, men lurer på hva det egentlig er du skal denne uken på hotell på Alnabru? Da må du komme på Elevtingsforberedende seminar onsdag 1. mars klokken 15.00. Er du også elevrådsleder så kan du bli enda flinkere på elevråd ved å komme en liten time tidligere! Vi sees!
... Se merSe mindre

Elevrådslederskolering og Elevtingsforberedende seminar

Mar 1, 1:00pm

Eldorado Bokhandel

Er du elevrådsleder i Oslo eller Akershus? Kom på elevrådslederskolering! Vi skal ha forskjellige kule foredrag og utveksle erfaring! Elevrådslederskoleringen starter 13.00 15.30 starter Elevting...

Elevrådslederskolering og Elevtingsforberedende seminar

Skulle du melde deg opp til privatisteksamen, men syns det var for dyrt? Da vil vi gjerne komme i kontakt med deg! Send oss en melding da vel! ... Se merSe mindre

Elevorganisasjonen i Akershus har delt vilbli.no - informasjon om videregående opplæring sin Studieforberedende og yrkesfaglige utdanningsprogram.

vilbli.no - informasjon om videregående opplæring
Til alle dere tiendeklassinger som enda er litt usikre, denne er til dere!
... Se merSe mindre

Hva er egentlig forskjellen på studieforberedende og yrkesfaglige utdanningsprogram? Se filmen om valgmulighetene i videregående opplæring! (Laget av Østfold fylkeskommune.)

Kontakt
Fylkesstyret
Kontakt

Anna Handal Hellesnes
Leder
Tlf. 469 54 881
E-post: 
anna.hellesnes@elev.no

Mathias Høie
Politisk nestleder
Tlf. 908 63 960
E-post:
mathias.hoie@elev.no

Valgkomitéen
E-post:
valgkom.akershus@elev.no

Fylkesstyret

Amalie Marie Foosnæs
Organisatorisk nestleder
Tlf. 994 32 376
E-post:
amalie.foosnes@elev.no

Gabriel Paaske
Økonomiansvarlig
E-post:
gabriel.paaske@elev.no

Helene Snellingen
Fylkesstyremedlem
E-post:
helene.snellingen@elev.no

Ingvild Halbo Aspelund
Fylkesstyremedlem
E-post:
ingvild.aspelund@elev.no

Jan André Hegstad
Fylkesstyremedlem
E-post:
jan.hegstad@elev.no

Josefine Oudmayer Simensen
Fylkesstyremedlem
E-post:
josefine.simensen@elev.no

Lise Kolden
Fylkesstyremedlem
E-post:
lise.kolden@elev.no

Arrangement i EO Akershus

Årsmøte

Årsmøte

Apr 4, 9:00am - Apr 5, 5:00pm

Elevorganisasjonen i Akershus
Kolstadgata 1
Oslo,  0652 Kart